Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok jó samponokat ajánlani?

Tudnátok jó samponokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Egy ideje, mióta az avonnál vagyok tanácsadónő, az Advanced tech argánolajas sampont használom. Az elején teljesen emg voltam vele elégedve: felfrissítette az addig szárazabb, fénytelenebb hajamat, viszont egy idő után alább lankadt a hatása, sőt pár nap múlva teljesen zsíros hatású lesz a hajam! Mikor nekem soha se volt zsíros a hajam, előtte kibírta akár egy hétig is. Emellett totál kiszáradt tőle a fejbőröm, és olyan, mintha nem is hatna, ugyanúgy viszket, hiába dörgölöm vele, már kivakarom a fejbőröm. :S

Normál a hajtípusom és extra dús a hajam.



2014. szept. 17. 18:52
 1/4 Timi179 ***** válasza:

próbálj ki akármi mást! A samponokat is kell időközönként váltani, illetve én felszoktam hígítani, hogy ne legyen olyan sűrű koncentrátumú!Ahogy fogy a dobozból mindig adok hozzá egy kis vizet és összerázom! :-)

Én is avont használok, de tulajdonképpen bármilyen márkával mosom a hajam 3 naponta meg kell újra mosnom!

2014. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Babylove babasampont ajánlom. A legjobb, természetes összetevők, kíméletes, teszi a dolgát, szóval egyszerű és nagyszerű. Az Avon termékek eddig nekem csak ártottak, a hajam tönkretették, a bőröm a krémek miatt kiütéses lett... szóval az egy vacak márka, teli káros vegyi anyagokkal. Na meg az állatkísérleteket sem támogatom amit csinálnak.
2014. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Babylove tényleg jó, de nekem kicsit az is szárított hosszútávon. Ilyen szempontból a Dulgon kids jobb, az nem szárít. Én ezt használom kb. 4-5 éve. A Nivea Diamond Gloss-szal váltogatom. Az alaposabban tisztít, leszedi a szilikonmaradványokat.
2014. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hű, ezekről még nem nagyon hallottam :D Ezeket hol lehet kapni,és kb mennyiért? Régen sokáig Baba sampont használtam. Az én hajam régen nagyon sokáig bírta. Az avon óta ilyen,hát remek. Sokat ért h tag lettem.. :D
2014. szept. 17. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!