Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen teljesen egyenes...

Hogyan legyen teljesen egyenes a hajam hosszabb ideig?

Figyelt kérdés

Természetes hullámos hajam van szóval vasalom a hajam. de pl ha kimegyek a hűvösbe az alja rögtön kunkorodik..

Másoknak viszont nem. Ők mit csinálnak máshogy?

Pedig ameddig itthon vagyok, nagyon egyenes. egy hiba sincs benne. De amint kilépek rögtön göndörödik vissza...

Rétegesen vasalom és elég alaposan. Mi lehet a hiba?



2014. szept. 17. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a "hiba", hogy hullámos vagy alapjáraton, és a nyirkos idő ezt teszi. Én göndör vagyok, kiegyenesítgetem én is a hajam, de mire eljutok háztól házig, már tiszta szöszös a hajam, pedig én is 1 órát tökölök vele.

Mostanság már lehet hajegyenesítést kérni egy-két szalonban, de 30 ezer körül van az ára, cserébe 3 hónapig nyirkos időben se pöndörödik be a hajad. Kuponvilágon vagy bónuszbrigádon nézegesd, szokott lenni néha kupon, és úgy csak 10ezer forint.


[link]


Szerintem csak kuponnal éri meg, meg a 3 hónap nem garantált, valakinek csak másfél hónapig marad egyenes. És mielőtt ilyesmit akarsz, alaposan járj utána, mert valahol olcsón kínálják kupon nélkül is, az viszont kamu. Ez, amit linkeltem szerintem igényes, megbízható.

2014. szept. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!