Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azzal a kérdéssel fordulnék...

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy már kb egy éve alapozózom magam és most abbahagytam, de teljesen bepattanásosodott (az eddig kristálytiszta) bőröm. Hogyan tudnám pattanásmentesíteni? Hogy olyan legyen mint az alapozózás előtt? 14/l

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Pfff

Fogd fel, tini vagy!

2014. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a teafaolajat!
2014. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csillu17 ***** válasza:
Fel elesztot keverj ki langyos tejjel ugy, hogy masszas állaga legyen. Ezt vidd fel az arcodra, hagyd rajta 30-40 percig es mosd le. Csodat tesz! Nekem mikor par éve pattanasos voltam, mindig eltüntette.
2014. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. szept. 19. 14:47
 5/5 anonim válasza:
Mondjon barki barmit en rendes egeszsegugyi szesszel kentem be anno a te korodban es bevalt :) es most ha elejon egy ketto fogkremmel egy ejszakara s tuti elmulik :)
2014. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!