Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok nekem egy otthoni...

Ajánlanátok nekem egy otthoni lézeres/IPL-es gépet? Szerintetek merjek használtan venni ilyet?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok érdekelnek. :) Köszönöm

2014. szept. 19. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Egy korábbi kérdésre adott váladzomat bemásolom (gyakorlatilag ugyanezt kérdezte. Üdv. Laura

"

Szia! Én Remington IPL 6000-est használok, a barátnőm pedig a 4000-es típust. Mi nagyon szeretjük, nekem komolyan ritkította és vékonyítja a szőrt, barátnőmnek pedig gyakorlatilag teljesen kiírtotta (mázlista, ideális bőprtípus). A lámpa árán vérzik el a legtöbb ember, mert 6-8eFt-ot nem szívesen ad ki az ember 1500 villantásért. De erre is van kipróbált megoldás. írd be a gugliba hogy Remingron IPL lámpa felújítás és 3eFt-ért megvan a lámpád. A Remington lámpája nagyon sokat kibír, csak a gyártó elektronikusan korlátozza a villantás számot. Kis hazánk egy leleményes szakembere rájött erre és átprogramozza a lámpát és ismét használható. Én már nem is tudom megmondani hányszor programoztattam át és még mindig ugyanolyan hatékonysággal működik! Természetesen leinformálható a dolog, nézz utánna a fórumokon, többen dícsérik ezt a megoldást. Ráadásul a Remington egy nagyon jó minőségű készülék. Használtan viszonylag jó áron 30-50eFt között találsz. Ráadásul ezek majd mind vadi újak, mert akinek bejött a hatás az nem adja el, aki meg nem olyan bőrtípus aminél jó az azonnal eladja. Így nincs is nagy kockázat a kipróbálásában, mert ha jó megtartod, ha nem akkor meg eladod annyiért mint amennyiért vetted. Remélem tudtam segíteni.

"

2014. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen emlékszem erre, már olvastam.

Ezzel a termékkel az a bajom, hogy nagyon sok macerát jelentene a lámpa. Hamar lefogyna, ha az egész testemen végig mennék, márpedig, ha nem szálanként kezelőset vennék, akkor minden menjen.

Phillips Lumea -án gondolkodom még, illet a RIO Salon Laser LAHR2-re. Az elsőnél elég sok a garantált villanás, a második szálanként kezel, de nem kell soha cserélni.

2014. szept. 25. 06:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem is Remington IPL 6000-s van, végig kezeltem vele mindenem (egész lábam, bikini vonal, hónalj, karokon kicsit) világos bőröm van és sötétbarna hajam, elég erős volt már a szőr mindenhol. Kb 4 izzó fogyott el rá. Nekem megérte, ez volt fél éve, most csak áll a gép ha gondolod ;). Mással nincs tapasztalatom, és az izzókat is olcsón megúsztam, mert az eredeti kettőt programoztattam újra féláron.
2014. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már vettem Lumeát :D
2014. okt. 31. 08:20
 5/8 anonim válasza:
Kedves kérdező! Enegem is érdekel a téma. Mennyire vált be neked a Lumea eddig?
2015. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

5-ös vagyok:

Én is a DEESS IPL 75-ön gondolkodom, csak ugye a Philips-nek nagyobb a neve és ezért hezitálok még.

2015. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egy összehasonlításánál anno úgy láttam, hogy egyes gépeknél írt elő folyamatos kezeléseket csak ritkán, másoknál meg az írta, hogy a kezeléssorozat végétől évekig szőrtelenség van. Ez is fura.


Lumea tapasztalat: úgy 6-7 kezelésen vagyok túl. Működni működik, hiszen ritkul és még a visszanövő sötét szálak is gyengébbek. Azért ennél gyorsabb eredményt vártam, mert még mindig nem vagyok szőrtelen. A tájékoztatóban az írták, hogy akár 4-5 kezelés is elég lehet a tartós szőrtelenséghez. Na ez pont olyan, mikor a reklámban a gyantánál 4 hét sima bőrt ígérnek. Túl szép, hogy igaz legyen. Használom szépen tovább, türelmesen, amíg van mit villantani, aztán meglátjuk.

2015. febr. 13. 07:31
 8/8 anonim válasza:
Na ezek jó gépek lehetnek!
2017. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!