Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót használjak...

Milyen alapozót használjak melytől nem leszek pattanásos?

Figyelt kérdés
Ha gyakran használok alapozót tiszta ragya leszek.Ha 2 hétig nem használom utána jobb lesz a helyzet.+ Milyen krémet használjak ami gyorsan eltünteti a pattanásokat?

2014. szept. 19. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Zsíros vagy érzékeny bőrre való alapozó,de legjobb a BB krém. Miért kell az alapozó? A bb sokkal természetesebb,sőt most még az őszi napfény is sokat segít a bőrödnek. Én csak télen használok a hideg és a szmog ellen,de akkor is inkább BB-t. Ha meg alapból problémás a bőröd,akkor kozmetikussal kell rendbehozatni.
2014. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Zsíros bőre legalább is a T zónában.

BB krémet is használtam a Garniert nem volt túl jó.

Alapozó azért kell mert nem elég hogy tele vagyok mintaszerrel de olyan sápadt vagyok mind egy halott.

2014. szept. 19. 13:46
 3/6 anonim ***** válasza:

A mitesszerek ellen rendszeres arctisztítás kell, nem fedés. Ezért leszel pattanásos, mert nem tisztítod hanem még jobban eltömíted a bőröd pórusait.

Sápadt bőrre meg elég egy színezett hidratáló is, pirosítóval, stb.

2014. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tisztítom a bőrömet és járok kozmetikushoz is.

Csak hetente párszor használok alapozót meg sminket de ez is megárt.

2014. szept. 19. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:

milyen alapozót használsz?

a drágább márkák esetén kevésbé lesz pattanásos a bőr. lehet kapni zsíros bőrre stb.


a pattanást meg krém nem fogja eltüntetni, rendszeres arcápolás: esténként smink lemosása (sminklemosóval), tonik, arcradír, pakolás, hidratáló krém, mind szükséges, és akkor kevesebb pattanás lesz. plusz van olyan korrektor ami leszárítja.

2014. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egyetlen, amitol nem lesz hosszu tavon se baja a boromnek, az a Clinique Anti-blemish alapozoja. Kb 6 eve hasznalom. Amint masra valtok, egybol jonnek a pattanasok, nagyon erzekeny a borom :( Ha megvarod a kuponos napokat, akkor 2000 ft-tal olcsobb es nekem napi hasznalattal 4-5 honapig eleg egy flakon.

Ha nagyon vilagos a borod, akkor neten rendelj, mert az 1-es arnyalat nem kaphato a markaboltokban. (->iparfumeria)

2014. szept. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!