Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » C-vitaminos világosítas...

C-vitaminos világosítas tapasztalatok kellenének, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Egy hete festettem a hajam feketére , de nagyon intenzív rikító színe lett es szeretnek belőle nagyon sotetbarnat csinalni , vagy csak a feketét egy ici picit halványitani. De felek , hogy vörös lesz a hajam hogyan használjam a c-vitamint ?
2014. szept. 20. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:
szia. en is a fekete hajambol csinaltam egesz vilagos barnat..ugy csinaltam hogy a samponomhoz, kb 50 ml-hez adtam hozza a C vitamint (egy dobozba 20 szem van,azt tortem ossze) picit be vizeztem a hajam,de csak ugy nagyolva,es erre kentem fel a c vitaminos sampont..jol el oszlattam minden fele, tettem ra egy zuhanysapkat,meg egy rendes sapkat,es igy hagytam masfel orat (lehett tobbet is) ezt csinaltam hetente 2x, es nem egeszen egy honap alatt az osszes fekete el tunt :D vilagosbarna lettem :) pici voroses beutese lett,de alig eszreveheto :) remelem tudtam segiteni. Sok sikert ;)
2014. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!