Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ősz típusú lánynak hogy állna...

Ősz típusú lánynak hogy állna a platinaszőke haj?

Figyelt kérdés

Barna hajam van egy nagyon enyhe vörös árnyalattal és barna szemeim + elég fehér bőröm. A platinaszőke haj nagyon tetszik, szerintetek hülyén állna a színeimhez?

Ilyesmire gondoltam: [link] szóval ilyen szürkés beütéssel, nem az a nagyon élénk fehér.



2014. szept. 20. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó,mivel világos a bőröd és sötét a szemed.Az összhatás nem lenne esztétikus.
2014. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:-/ Értem. Köszi
2014. szept. 20. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?
2014. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem fehér a bőröm (vagyis nem hóka, hanem csak normális), sötétbarna hajam és szemeim vannak. Illetve 4 éve szőke hajam van (pont ilyen: [link] és sokkal jobb mindenki szerint, mint a barna volt. :) Szerintem is!


Adj neki egy esélyt, max nem jön be, lehet én vagyok az egyetlen kivétel...27L

2014. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem,teljesen elrontaná.
2014. szept. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Második: nem

Harmadik: köszi a válaszod :) nem tudom, nem merem kipróbálni :S :D

Utolsó: köszi.. :-/

2014. szept. 21. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? ha felnőtt, szerintem próbáld ki, de olyannal kezd, mint az enyém, az enyémnek aranyszőke az alapszíne és nagyon vékony melírok vannak benne.


egyszer úgyis ki fogod, akkor legalább ne egy életen át vágyj rá:) és nagyon jó fodrászt találj hozzá, aki fiatalos, megértő, és nagyon ügyes!!!

2014. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok :) lehet akkor előbb valami más szőke árnyalattal próbálkozok... amúgy jófej fodrászom van :)
2014. szept. 21. 20:00
 9/10 anonim ***** válasza:
mi lett aztán? :)
2015. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
semmi, nem festettem be :( utánaolvastam kicsit, nagyon roncsolná a hajam, és csomó idő és festés után lenne csak olyan árnyalatú, amilyet én szeretnék. És ráadásul nem is biztos hogy jól állna...
2015. febr. 9. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!