Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet jól felkenni az...

Hogy lehet jól felkenni az önbarnítós testápolót hogy ne legyen foltos?

Figyelt kérdés
Dove-ot vettem,mert szerintem annak a legjobb a színe,de mikor bekenem magam kezet kell mosnom így a kezem nem lesz olyan színű,vagyis elüt a csulómtól.És az arcom színe is,az arcra lehet ilyet kenni vékonyan?Ti használtok ilyen testápolókat,és ki milyet?
2010. jan. 20. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én használtam dove-ot és níveát is, színben nem volt nagy eltérés.

Amúgy van hozzájuk külön arcra való krém is, és a sima testápolót nem szabadna arcra kenni...bár engem ez nem nagyon érdekelt...


Én úgy csináltam, hogy miután kezet mostam, utána 1 ujjal még bekentem a kézfejemet, utána meg metöröltem az ujjamat. Az arcomat meg 2-3naponta kentem, és nem lett gáz. Bár én csak kb 2x10 napig (kb fél év különbséggel) használtam mindkettőt, mert fellépésre kellett barnának lennem és nem akartam szoláriumba menni, mert amúgy a fehér bőrt szeretem.

(A foltosságot meg úgy lehet elkerülni, hogy addig kened és maszírozod a bőrödbe, míg majdnem teljesen beszívódott, legalábbis nekem így jó lett)

22/L

2010. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mielőtt felviszed a barnítót használj bőrradírt, testre és arcra is egyaránt. Így kisebb a valószínűsége a foltosodásnak.
2010. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,a radírozást már ma este megcsinálom előtte,és kenek ritkán az arcomra is. 21/L
2010. jan. 20. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!