Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni foltokkal mit...

Pattanás utáni foltokkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy mikor kijön a bőrömre egy pattanás az ugye piros, és van amelyik fáj is, ezért azokat kiszoktam nyomni. És aztán kijön belőle az a fehér folyadék, és aztán a piros kis folt ott marad és nem tünik el. És már a hasam teli van ilyen piros pötyökkel, mert csak ott szokott pattanás kijönni. Nem tudom mit csináljak. Voltam már bőrgyógyásznál is, de amit felírt gyógyszer és krém nem használtak. Valakinek valami tipp?

14/F



2014. szept. 21. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen anyagú pólókat hordasz? Szellőzik a bőröd?
2014. szept. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem a szellőzik dolgot, mert a pamuttól tud, de az ilyen poliészter, viszkóz, nylon meg társaitól már nem igazán, attól begyulladhat a bőröd és kijön a pattanás... Legjobb lenne a magas pamuttartalmú.
2014. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pamut pólókat hordok :)
2014. szept. 21. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Testradír is segít tisztán tartani és a pattanás elleni ecsetelők leszárítani.
2014. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!