Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan újítsam meg teljesen a...

Hogyan újítsam meg teljesen a bőrt az államon? Tele van pattanással és hegekkel, meg barna foltokkal!

Figyelt kérdés
az arcom többi része is elég rossz, de itt a legrosszabb! habár már kevesebb pattanás van, de nemrég pont volt néhány.. és a sok régi gyulladtak rengeteg foltot és heget hagytak az államon!de ezekkel viszont tele vagyok! már teljesen reménytelennek látom, már pakolásokat is próbáltam, kozmetikust is(habár pont hogy ettől lett ilyen ronda mint ahogy most kinéz, a csiszolás meg semmit sem javít), különböző krémeket, napozást is, de semmi! teljesen új bőr kéne az államra, nem tudok mit tegyek!

2014. jún. 2. 14:53
 1/6 reptoid ***** válasza:
Ha megsérült a legalsó sejtréteg, nem tudsz mit csinálni, nem tud ugyanúgy összeszerveződni, mint korábban. Idővel kicsit halványulni fog, de hegek örökre megmaradnak. Ezt a halványulást tudod serkenteni hámlasztókkal, de az alap, ahonnan kiindulnak a később leváló sejtek ugyanaz marad már, az ott nem szépen újjászereződött kollagénrostokkal nem tudsz mit csinálni.
2014. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor már nincs remény? mert én így már nem tudok élni
2014. jún. 2. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
próbáld ki a citromot. egy karikával minden este dörzsöld át, elvileg a barna foltokat nagyon jól eltünteti. idő kell neki, szóval ne 1 hét alatt várj csodákat, de ez tényleg hasznos. ha érzed, hogy nagyon szárít, akkor ne használd ilyen gyakran :)
2014. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2014. jún. 2. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál hámlasztással.
2014. jún. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

IPL-es kezeléssel

itt egy link róla:

[link]

2014. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!