Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen módszer vált be...

Kinek milyen módszer vált be hogy ne törjön a haja?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, eddig a leghosszabb akkor volt a hajam, mikor a mellemig ért. 14 éves korom óta szőkítve van, de mostanában annyira elkezdett törni, hogy a vállamig ér, szerencsétlen nem tud nőni. Egy időben ricinusoztam, az jót tett neki sokat dúsult. De a fodrászom konkrétan annyira elcseszte hogy kezdhetem elölről a hajnövesztést. Egy másik fodrász meg olyan rosszul vágta le hogy semmi fazonja nincs. Lényeg a lényeg, hogy most megint elkezdtem ricinusozni, és argánolajat is használok a hajvégekre, hátha így nem törik le és végre megint megnő. Egyébként az argánolajnak már érzem is a pozitív hatását. Saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi kinek mi vált be hajerősítésre, nem "google" a barátod válaszokat várok.
2014. szept. 21. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azóta nő meg nagyon hamar mióta nem járok fodrászhoz. Vettem fodrász ollót, ha töredezik a hajam rögtön vágok belőle magamnak. De nem gyakran kell, és nem sokat, csak ahol el van törve. Babasampont használok, kókuszolajat, jojoba olajat. Én is szőkítem a hajam, azt is úgy csinálom, hogy a szőkítőt már az olajjal bekent hajamra kenem fel. Sokkal jobb így, kevésbé szárítja ki a hajam.
2014. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Igen én is megfogadtam hogy többé az én hajamhoz nem nyúl fodrász. Itthon magamnak festem és vágni is magamnak fogom. Megkérdezhetem hogy azt a fodrászollót a fodrászkellékesből vetted? Mennyiért?
2014. szept. 21. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán ne fessed főleg ne szőkítsd és akkor nem fog törni. Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye... Szanaszét ba*szogatod a hajad aztán csodálkozol hogy törik. Enyém sose volt festve szőkítve meg ilyen baromságok, Yves Rocher dúsító samponnal mosom, kis balzsam a végére és egészséges fényes dús, semmi baj nincs vele. A törött hajad semmi sem fogja összeragasztani, vágasd le a törött részt és vigyázz rá jobban... Ricinius tényleg jó meg szedj hajvitamint az is segíthet.
2014. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet nem voltam világos, de mint írtam volt már hosszú hajam szőkén. Kb. másfél éve lett rosszabb minőségű a hajam, de nem a "sok baszogatástól." A szőke hajat is meg lehet növeszteni, csak nagyobb odafigyelést igényel.
2014. szept. 21. 18:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg, mint írtam jelenleg le van vágva a hajam, most azon vagyok hogy megerősödjön, erre kértem tanácsokat. Azzal tisztában vagyok hogy a törött hajvégen semmi nem segít. -.-
2014. szept. 21. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!