Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nő vissza a szőröm, ha...

Miért nő vissza a szőröm, ha pár napja epiláltam?

Figyelt kérdés
A karomat pár napja leepiláltam (pontosan 5 napja) és máris ilyen 2-3 mm-esek a szőrszálak. Azt hittem, az epilátor kitépi a szőrt és csak hetek múlva kéne visszanőnie, mint a gyantánál..
2014. szept. 21. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egyszerre kezd el kinôni a szôr, emiatt lehet.
2014. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vörös98 válasza:
ja kitépted a szőrhagymákat is, de az a frissnél nagyon gyorsan nő vissza, mert a szervezet gyorsan regenerálódni akar. a másik hogy epilátoral az a baj, hogy néha csak LEtépi a szőrszálakat, nem KItépi. Ilyenkor szokták azt mondani, hogy legalább az első alkalmat egy kozmetikusnak kell elvinnie. plusz ne várj csodákat, néha van, hogy egy napja gyantáztattál, és másnapra már nő is vissza.
2014. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem egyforma ütemben nőnek a szőrszálak.
2014. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan nőlnek.
2014. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :/ Mondjuk annyira nem feltűnő...csak engem akkor is zavar :c
2014. szept. 21. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!