Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 10 ezer forintos férfi hidratá...

10 ezer forintos férfi hidratáló arckrém megéri?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem a bőröm nagyon zsíros, de ugyanakkor száraz is. És mivel magas a homlokom, ezért állandóan egy undorító zsírpacni vagyok csak.


26 éves vagyok, és kétségbeesettségben megvettem egy laza 10 ezer forintos arckrémet, mert a 1700 ft-os garnier nem vált be teljesen.


Az a baj, hogy ez a drágább sem. Ugyanugy egy nyálkás fosfej vagyok minden reggel.


Mi értelme a drága kozmetikumoknak, ha ugyis csak a szép embereket teszi még szebbé?


Különben ugyanez volt a fodrásznál is...elmentem horribilis áru fodrászatba, de ugyanolyan csicska frizurám lett, mintha 1500-ért vágattam volna biohairben.


2014. szept. 21. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem attól jó egy termék hogy drága.

A zsíros bőr egy bőrtípus, nem igazán lehet rajta változtatni, mindig olyan lesz. Lehet enyhíteni, de ehhez egészséges életmód/étrend kell. Krémek nem igazán segítenek ezen. Bioboltban találhatsz agyagpakolást azt használd, kicsit jobb tőle, de csodákat az sem tesz. Ha zsíros a bőröd akkor töröld gyakrabban napközbe. Nedves törlőkendő vagy valami mindig legyen nálad a célra.

2014. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nedves törlökendőre itt azt mondták, hogy az ördögtől való dolog és még jobban kiszáritja a börömet
2014. szept. 21. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikus tud segíteni,jóval olcsóbban is lehet,az összetétel nem mindegy.
2014. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!