Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » PIROS PATTANAS ELTUNTETESE 3...

PIROS PATTANAS ELTUNTETESE 3 NAP ALATT LEHETSEGES? (hetfore, tobbi lent)

Figyelt kérdés
Elso napra szeretnem eltuntetni, meg nem lehet kinyomni, meg csak piros. Az orromon van, szoval jol latszik... Nem nyomkodtam,hozza sem ertem. Tegnap veltem felfedezni, mara nagyobb lett. Kentem ma az arcomat 2-szer kamillateaval, es az elobb mezzel..Mit tegyek, hogy eltunjon kinyomas nelkul???Kerlek segitsetek, hazi praktikakat!! Fiu vagyok, szoval a korrektor es egyeb noi dolgokat hanyagoljatok, koszonom!!!
2014. aug. 29. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyjad, ne piszkáld az ujjaiddal. Ajánlanék after shave-t, gyorsan leszárítja a pattikat.
2014. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom a teafaolajat, fertőtlenít, leszárít, már jó esetben 1 nap alatt csökkenti a pirosságát.
2014. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,egyetértek az előzővel,a teafaolaj tényleg jó.Ha van vmi pattanáselleni krémed,azzal kenegesd meg mosd le tonikkal/vmilyen arctisztítóval.Hallottam olyat is h vki aloe verával kenegeti,ha van otthon azt is kipróbálhatod,meg én ilyenkor azt szoktam,h élesztőt kenek a pattira és megvárom amig megszárad,utána lemosom.Ez szárítja elvileg.
2014. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne nyúlj hozzá, én neogranormont használok pirosodásra, alvás előtt meg amikor nem megyek sehova mindig fel kenem, mondjuk nekem 1 éves piros foltok is vannak, de azokra is hat
2014. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!