Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barna haj a slager most...

A barna haj a slager most tenyleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6 eve szőke vagyok. Most viszont valtani szeretnek, csak felek h nem fog jòl állni a barna pedig az eredetim is barna. Tenyleg slager most a barna hajszin? unalmas mar a szokr bar nagyon szeretem de torik a hajam nagyon meg ugy is h apolom.

Melyik festek a legjobb ami befogja? Mit szoltok?



2014. szept. 23. 05:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem sláger.

A "Mamma-maaa, mamma-ma mia-miaaa" a Korda házaspártól, na AZ a sláger. A barna haj csak egy opció.


Főleg akkor igen jó opció, ha eredetileg is barna vagy, és a szőkétől tönkremegy a hajad.

Nem unalmas, vannak nagyon szép árnyalatok barnából is, nem muszáj fakónak és unalmasnak, pláne nem ápolatlannak lenni egy barna hajnak sem.


"Mit szoltok?"


Azt szólom, hogy hajrá.

2014. szept. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Én arra várok, hogy az eredeti hajszín legyen a sláger. A mai fiataloknak nem lesz hajuk 40 éves korukra, úgy tönkreteszik a sok cuccal, festéssel. Nem értem miért nem élvezik a valódi hajszínüket addig, amíg nem őszülnek.
2014. szept. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Egyre inkább elterjedőben vannak az extrém színek, de nem az egész hajon, hanem melír formájában.

Korábban nem nagyon voltak ilyen merész hajfestések, mint mostanság, némelyik igazán művészi.

Szerintem nem lényeg a divat, sokkal inkább az, kinek mi áll jól. Ha rendben van a frizura és illik is hozzád, máris sokkal jobban nézel ki, jobban érzed magad a bőrödben és ez sugározni fog rólad. Magabiztosságot ad például. Na ez az, ami fontos.

2014. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Hát majd legyen magabiztos 40 évesen kopasz fejjel. :(
2014. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Régen sokkal inkább festették az emberek a hajukat és rosszabb minőségű cuccokkal.


Én 4 éve vagyok szőke, eredetileg barna vagyok, minden évben kampányszerűen rájövök, hogy megint barna leszek.De sosem. Én már szöszi maradok örökre.:)


Szerintem te nem vagy már barna lány, már változott az identitásod 6 év alatt...


Egyébként szerintem azért különlegesebb ma a szőke, mert minden kislány barna, és nem őrült nagy divat már a szőke.


26l

2014. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha sláger alatt divatosat értesz, akkor igen. Nyilván rengeteg az eredeti barna hajú lány is, de mostanában azt tapasztalom, hogy a természetes szőke/vörös hajú ismerőseim is mind barnára színezik a hajukat (vagy ne adj isten valami ombréra-sötétbarna tő, sárgásszőke végek, 0 átmenettel)

Ha eredetileg is barna vagy, akkor nem állhat rosszul, ha jól választasz árnyalatot.

Viszont a sok szőkítés után gyorsan kikopik a sötét árnyalat+lehetséges, hogy vissza kell pigmentálni a hajadat. (szerintem mindenképpen fodrászkellékes festéket válassz, azon belül mindenkinek más válik be...)

2014. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 The answer ***** válasza:
58%
Esetemen mindig a barna haj az örök sláger.
2014. szept. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 The answer ***** válasza:
53%
Esetemben
2014. szept. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Régen nem festették a hajukat, csak 50 év felett, aki őszült és a színészek. Fiatalokat nem lehetett látni festett hajjal csak elvétve.
2014. szept. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egészen így van. Már az ősember is festette a haját (pontosabban az "ősasszony" :)), aztán az ókorban az egyiptomiak, a görögök, a vikingek stb. Igaz, hogy a középkorban az egyház ezt is ellenezte, mint sok mást, de ez nem tartotta vissza a nőket például a hennázástól. Az 1800-as évekig használtak valamilyen színváltoztatót a hajukra az emberek. Akkortól viszont tényleg elítélték azokat, akiknek a természetestől eltérő volt a hajuk, tehát elfelejtették kis időre.

Aztán a film elterjedésével megint divatba jött a haj festése, főleg a szőkítés, meg feltalálták a mai vegyi hajfesték "ősét", innentől nincs megállás. Ez a kilencszázas évek elejétől számítható.

Szóval mikor is nem volt divat a hajfestés? ;)

2014. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!