Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mennyire vált be a...

Nektek mennyire vált be a ricinus olajas pakolás? És mennyi idő után mellyire volt látható az eredmény? Esetleg recepteket is irnátok amik nektek beváltak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Olajat - főleg nem ricinust - még mindig nem szabad a hajtőre kenni. Hajhullást, zsíros hajat eredményez, mivel eltömíti a fejbőr pórusait. Kb. 5-ször kell utána samponozni, amivel meg jól kiszárítja az ember a haját, így adott a sz.rnak egy pofont.

Tapasztalat. Próbáltam, de olyan szinten csomókban kezdett hullani a hajam, hogy az nem igaz... Aztán kiderült, hogy olajat a hajvégekre kell kenni, de nem ricinust, hanem kókusz-, argán-, olívaolajat, ami táplál is.

A ricinusnak semmi vitamin/tápanyagtartaalma nincs.

Puhább lehet tőle a haj, de csak azért, mert "befedi". De nem ápolja a hajat.

2014. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem vált be, pedig fél évig szorgalmasan használtam..nem nőtt gyorsabban a hajam, puhább se igen lett, csak még jobban hullott.
2014. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is használom.. nő tőle a hajam.. nem 10 centiket de nő havi 4 centit és nem 2t.. ez az egyik.. másik, hogy nekem egyáltalán nem hullik tőle a hajam sőt.. mióta használom pedig hullott h csomókban.. nem mindenkinél egy a tapasztalat.. viszont hígítsd más olajjal és mielőtt felkened kicsit melegítsd meg.. így nem lesz sűrű.
2014. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a haj egy elhalt dolog, nem értem mi ételme a haj végére kenni bármit is :D :D pont hogy a tövét kell ápolni, a hagymákat amiből nő... jó isten... általános iskola biológia óra..
2019. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!