Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tragus piercingemen folyton...

Tragus piercingemen folyton visszajön a vadhús, miért?

Figyelt kérdés

Kb.3 hónapja szúrattam.az első másfél hónapban nem volt vele problémám.minden nap kentem tetránnal.kb 2 hónap környékén abbahagytam a kenését.

2 hétig semmi problémám nem volt vele,aztán kinőtt egy nem is olyan kicsi vadhús.újra tetranoztam,ami levitte.

de mikor nem kentem,újra előjött.

most már egy hónapja ezt játszom,hogy kenem-nem kenem.

érdemes ezzel még foglalkoznom?vagy vegyem ki?

mert ennek nincs értelme hogy még lehet 1 év múlva is kennem kell...

vagy van valami más krém ami tartósan levinné?


2014. szept. 25. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosi fémből van a piercinged? Ha nem esetleg érdemes lenne arra cserélni.
2014. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sok esetben nem tudja a bőr befogadni a piercinget. előfordul gyakran jó minőségű ékszer esetében is. érdemes ilyenkor kivenni, mert ha sokáig gyötröd elkezd kinőni, és heges marad. fogadd el, hogy sajnos neked sem bírja. nem lehet megmenteni mindig őket. :(

egy piercer

2014. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem azt csinálom,hogy most elkezdem újra kenni,és ha visszaapadt a vadhús,kiveszem.

Igen,rendes orvosi acélból van a piercing.

Érdekes,mert máshol is van piercingem,azokkal nincs baj.Igaz egyik sem porcos.

Minden esetre ez elvette a kedvem a porcos pc-ktől...

Vagy ha kiveszem úgy hogy még ott a vadhús,akkor az egy idő után visszaapad vagy ott marad?

2014. szept. 25. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Előbb még próbáld meg a Hyperol tablettát. Nekem hasonló problémám volt, és ez végleg megszüntetta a gondot. :)
2014. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!