Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mihez nem nyúlhatok egy sima...

Kiki21 kérdése:

Mihez nem nyúlhatok egy sima lábápoló papírral? Mit csináljak a benőtt körömmel? Mi van ha egy vendégnél néhány köröm gombás, a többi nem, ilyenkor fejet cserélek a gépen, vagy közben fertőtlenítek?

Figyelt kérdés
Rengeteget olvastam a rossz pedikűrösökről.Géppel fogok nagyrészt dolgozni, a körömnél mindenképp. Én 2010-ben végeztem, eddig mást csináltam, most kaptam egy állást pedikűrösként( ausztriában vagyok )gyakorlatom kevés . Nem szeretnék kárt okozni senkiben. A szikével óvatosan bánok, van még mit tanulnom, kicsit lassan dolgozom, félek az éles eszközöktől.Sajnos látszik rajtam, h kezdő vagyok, néhányan kedvesek, a többi pedig elégedetlen. Ezt hogyan kezeljem?Körömágynál géppel alacsony fordulaton kell dolgozni? Ki lehet vágni ollóval a körömágybőrt pl. cukorbetegnél vagy vérzékeny vendégnél? A Mikrozid fertőtlenítő alapos? Barricydal? Ha megvágom magam, mit tegyek? 1.5 óra nagyon sok egy pedikűrre? SOS segítséget kérek, hoozzáértőktől!Mi csináljak a vadhússal? Nyílt repedések a sarkon? Diabéteszes lábnál mire kell vigyázni?Mivel kell kipucolni a gombás köröm alatti részt, és mennyire kell rövidre vágni?

2014. jan. 30. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezeket mind tanitják a tanfolyamon. vedd elö a tankönyveket és olvasd át ujra ha már nem emlékszel rá. Milyen tanfolyam volt ez hogy egy benött körömmel sem tudod mit kell csinálni? A lábat mindig fertötlenitik közben is mégha nem gombás akkor is, és persze az eszközöket minden vendég között. Géépel ne csak a körmöket csinál, ráadásul sokan azt nem is birják, (én sem) viszont a késsle való leszedés után angyon jó mert a maradék kis bördarabkákat is eltávolitja. Igy nem elsz reszelös ha megszárad. Egy sima lábnál sok a 1,5 óra. Ha problémás akkor nem. Amit még tehetsz hogy keresel egy jó pediküröst aki megmutat és elmond mindent rendesen és meg is mutatja. Sokat gyakorolj, ismerösökön rokonokon, hamar belejössz. de a problémák kezelését mindenképp vedd át mert ez igy nem jó hogy azt sem tudod mit kell csinálni egy benött körömmel.
2014. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!