Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a színes ombre...

Mit gondoltok a színes ombre hajról, természetes szőke és kék párosításban?

Figyelt kérdés

valami hasonlót szeretnék, de az eredeti szőke hajszínemmel ami ettől sötétebb, és a kék festék is csak kimosható lenne, mert féltem a hajam :)

[link]

[link]



2014. szept. 25. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sötétebb szőkével nem lenne olyan jó.
2014. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ez a hajszínem:) [link]

[link]

2014. szept. 25. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
"Sorry, that page doesn’t exist!"
2014. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is kék ombrét szeretnék, csak nekem barna hajam van. :) Szóval nekem baromira tetszik. Nekem is a szőke lenne a legjobb, de nem akarom leszívatni, és tönkre vágni ezzel a hajam. :/
2014. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt megnyitja? [link]
2014. szept. 26. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kék van a szőke hajamban, de az enyém ki van szőkítve, mert barna vagyok amúgy.

Lehet venni pl. ilyet: [link]

Ezzel tudsz kék tincset csinálni a hajadba, ami mosással kijön. Előnye az is, hogy minden alkalommal más és más variációban festheted.

2014. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik az ombre. De kék melír jól nézne ki talán.

Egyébként ha sárgás árnyalatú a hajad azon a kék színező nem kék lesz, hanem zöld. Erre nem árt figyelni.

2014. szept. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!