Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes szőke hajam van!...

Természetes szőke hajam van! Ha vasalom tönkre megy?

Figyelt kérdés
Anyukam azt mondta hogy ha vasalom a hajamat akkor letorik alul a szép szőke resze. (Mert nekem felul sotetebb és egyre vilagosabb szőke ahogy lefele haladunk) de ami fontos hogy nekem termestetes szőke a hajam! Viszont! A formáját nem szeretem....Imadom ha egyenes!!! És nagyon szeretem ha szep egyenes :-) lenne valami tanacsotok? Mert tényleg nagyon szeretnem vasalni de felek hogy letorik...vagy nem fog csak mimimalisan ha megfeleloen apolom?

2014. aug. 5. 22:40
 1/6 Barbixo ***** válasza:
Ha nem ápolod, biztos csúnya lesz idővel. Vasalás előtt használj valami szert, ami megvédi a magas hőtől.
2014. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mennyire vastagszálú a hajad és milyen gyakran vasalnád. Nekem vastagszálú és max heti egyszer vasalom, így alig törik. De, ha vékonyabb szálú a hajad vagy gyakrabban vasalod, akkor tényleg tönkre teszed.
2014. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A vasalás bárhogy bármennyiszer csinálod kiszárítja a hajat, emiatt töredezni fog, ronda lesz és szerintem nagyon nem éri meg. A hullámos haj egyébként is szebb.
2014. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb 5éve vasalom,göndörítem a hajamat,majdnem napi szinten,és nem tört le,sőt minőségben is jobb,mint másoknak akik semmit se csinálnak vele.

Persze,ez hajtól függ,nem azt mondom,hogy hülyeség az,hogy szétroncsolja a hajat.Van olyan barátnőm,akinek teljesen szétszedte a haját.Amúgy nem egybe fog letörni,hanem a vége kezd töredezni.Erre még jó a hajvégápoló,ami meghosszabbítja az élettartalmát a hajnak.

Használj hővédőt.Ajánlatos a fodrászkellékesnél megvenni a középkategóriásat,ami 2-3ezer Ft.


[link]

Én ezt használom.Sokáig jó,és tényleg hatásos.

2014. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-)
2014. aug. 6. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Vasalás előtt fújj rá valamilyen hővédőt, vagy pedig brasil cacau :) attól 3-4 hónapig is egyenes marad a hajad :)) remélem segítettem
2014. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!