Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, ha ennyi samponom...

Normális, ha ennyi samponom van otthon?

Figyelt kérdés

Külföldön élek. Mikor legutóbb otthon jártam, hoztam 2 flakon itt nem kapható sampont. Nemrég vendégségben voltam, ott otthon felejtettem, vennem kellett, valamint vettem 2-t, kiárusításon olcsóbban, mielőtt kivonták, meg egy natúrat.

Most így összesen 6 flakon samponom van otthon.


Ez mennyire normális?


2014. szept. 25. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen normális egy 6 gyerekes családnál.
2014. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajj, ha nálunk látnád a lányaim fürdőszobaszekrényét! Bár csak 6 flakonnal lenne! De van két ilyen szekrény: [link]

mindkettőnek külön külön, és dugig van samponnal, tusfürdővel, hajápolószerekkel, de ez nem elég nekik, még a szobájukban is tele van az asztal, szekrény, polcok. Na ez a nem normális, és az egyik még gyűjtöget is, tehát minden flakon alján hagy 1 centit és nem dobja ki! Próbáltam mindig hatni rájuk, az én fürdőszobámban csak egy sampon van és egy szappan, de hiába... Amúgy ha zavar, be lehet cserélni valamire ilyen cserebere oldalakon, vagy el is ajándékozhatod, de előbb-utóbb biztos elfogy.

2014. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El fog fogyni, de egy darabig nem kell venned. Nyugi, ez még teljesen normális.
2014. szept. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem fölösleges, egy év alatt se fogy el, még hosszú hajjal sem. May, ha naponta hajat mosol. Nekem egy darab samponom van hónapok óta :D
2014. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!