Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bánfi hajszesz hajnövesztésre...

Bánfi hajszesz hajnövesztésre hatásos?

Figyelt kérdés
Szeretném megnöveszteni a hajam,elég lassan nő! Olvastam pár helyen,hogy sok mindenkinek hullik tőle a haja,ez igaz? Nekem egyátalán nem hullik,ha használom,akkor lehetséges,hogy fog? Dm-ben beszerezhető? Kb.mennyi az ára? Ha ez nektek nem használt,akkor mit ajánlatok?14 éves vagyok.Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 31. 12:59
 1/6 A kérdező kommentje:
A hajszesz csak samponnal érdemes használni?
2014. júl. 31. 13:09
 2/6 anonim ***** válasza:
A hajnövekedést nem lehet befolyásolni, az a genetikán múlik, szóval arra felesleges bármit is használni, mert nem fog hatni.
2014. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig már sok helyen olvastam,hogy használ!
2014. júl. 31. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Én használtam egy ideig, de nagyon szárította a hajam, nem nőtt tőle gyorsabban, mint ahogy más szertől sem.
2014. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én egy hónapja használom hetente egyszer, és olyan fél flakonnal használtam eddig el.

És igen, használ!

Én sokat festettem a hajam, és eléggé hullott, most viszont, mióta használom, hullani már nem hullik annyira, és a hajtövemnél sok sok apró kis "baba-haj" van. Szóval biztos hogy ettől tő most jobban ( festeni még mindig festem, csak ritkábban ) Remélem tudtam segíteni. Csodát 1-2 használat után senki ne várjon (mint más szertől se) ,de a dobozon is az van, hogy pár hétig kell használni, amíg hat! Szerintem kipróbálni is megéri, 600 -700 ft-ot megér. És aztán majd te kitapasztalod, mennyire jön be! Nekem bejött eddig! Én úgy használom, hogy beleöntöttem egy pumpás üvegbe,mivel egy kb víz állagú, elég nehéz önteni a markodba...Szóval így egy ilyen spriccelős flakonba tettem ( tesciba lehet venni 250 ft volt) és azzal a hajtövemet, és a fejbőrömet befújom. Nem kell túl sok,mert aztán fele az arcodba folyik. 40 percig rajta hagyom, és közbe masszírozom a fejbőrömet. ha nagyjából beszívta,mégegyszer befújom, a haj végeimet pedig ricinusolajjal kenem be (szóval nem csak a hajam legvégét,hanem az egészet, csak a fejbőrömre nem kenek,hiszen ott hat a hajszesz) És az egészet bebugyolálom fóliába, majd törölközőbe. Ezt megint 30-40 percig így hagyom :) Remélem tudtam segíteni

2014. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! sokat segítettél! :)
2014. júl. 31. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!