Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dús hajból érdemes rövid...

Dús hajból érdemes rövid frizurát vágatni?

Figyelt kérdés
Eléggé dús, hosszú és kissé hullámos a hajam. Mindig is ki szerettem volna próbálni a rövid hajat (váll felett egy nagyon picit rövidebbet). Kis koromban rövid volt a frizkóm, kicsit hullámos, viszont mivel akkor még ritkább volt a hajam így nem volt egy nagy hajkupac. Ha most levágatnám akkor olyan lenne mint valami oroszlánsörény? Megritkítatni nem szeretném, mert hosszan jól néz ki, de annyira kiszeretném próbálni a rövidhajat. Nem lesz mikrofon fejem? Vagy nem fog össze vissza állni?
2014. szept. 28. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikrofonfej a göndör hajúaknál van.

Nehogy rövid hajat kérj a fodrásztól, mert akkor jól levágja, amiről te beszélsz, az nem az. :)

Én innen meg nem tudom mondani, hogy mennyire fog össze-vissza állni, mert nem tudom, mennyire hullámos a hajad. Ha nem kerek az arcod, akkor nem lesz rossz talán. Ha nem lefelé hosszabbodóra vágja a fodrász, akkor sem lesz szétálló, mert a fedőhaj hosszabb lesz, mint a többi és lenyomja a frizurát.

2014. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is ha rövid hajat akarsz akkor válassz tényleg valami jó vagányat most úgy is sok jó van divatban
2014. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!