Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez már durva hajhullásnak...

Ez már durva hajhullásnak számít? KÉP

Figyelt kérdés

Derék alá érő, egyenes, festetlen szőke hajam van. Naponta egyszer szoktam kifésülni, mosás előtt csak átszaladok rajta, hogy ne legyen gubancos.

Korábban nem szoktam foglalkozni vele, mennyire hullik, mosás közben a kezemben marad 5-15 szál, nem tartottam komolynak. Pár naponta meg kitakarítom a lefolyót. (Ott mindig sok marad, a páromnak is hosszú világos haja van)

Ma viszont kíváncsiságból megnéztem közvetlen mosás után, és ennyit találtam a lefolyóban:


[link]

[link]


Megszámoltam, kb 60 szál. Kifésülés után még ennek a fele maradt a fésűben.

Nemrég váltottam sampont (Alverde szőke), elkezdtem figyelni, okoz e bármi problémát, és akkor vettem észre, mennyire hullik a hajam. Lehet a sampon miatt?

(Szervi problémám nincs, fogaim rendben, talán csak sokat stresszelek)

A hajamon nem látom, hogy ritkulna, egészséges, töredezés mentes, és puha.


Ez még normális?

Váltsak sampont?


20l


2014. szept. 29. 01:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Napközben egyáltalán nem hullik, sem reggel fésüléskor, ha ez számít valamit.
2014. szept. 29. 01:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez ősszel teljesen normális. Nekem sokkal jobban hullik. :(
2014. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi szokott lenni hajmosás után. Szerintem ez még normális.
2014. szept. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajmosásnál ennél több is teljesen normális. De ha neked sok akkor ajánlom a Herba Vita hajszeszt, nekem max 3-4 szál hullik ki mikor ezt használom minden nap (száraz fejbőrre).
2014. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!