Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ideje szőrteleníte...

Szerintetek ideje szőrtelenítenem? (Láb, hónalj) A lábamon elég erős fekete sűrű szőr van, és nagyon zavar. Ha igen hogy mondjam meg anyának? 12/L

Figyelt kérdés
Sok barátnőm szőrtelenìt,és elég kellemetlen ha erről beszélgetnek a társaságomba.Nem rég az eggyik barátnőm megjegyezte "úristen de szőrös a lábad" elég rosszul éreztem magam.

2014. szept. 29. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen, ha a környezeted már emlegeti, akkor szerintem kellene szőrtelenítened, bár nagyon fiatal vagy. Egyszerűen mondd meg anyukádnak, hogy már beszólásokat kapsz a szőrös lábad miatt és kérj tőle tanácsot, hogy mivel szedd le a szőrt. Szerintem ezt értékelni fogja. Ha mégsem és kiakad, hogy ne szőrteleníts, akkor kérdezd meg itt, hogy hogyan kell és biztosan mindenki szívesen ad neked tanácsot, vagy írj nekem privit akár.
2014. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szőrös,akkor igen,ideje szőrteleníteni.De ez lehet hormonális probléma is,talán el kéne menned orvoshoz.
2014. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
igen, ideje elkezdeni. nem muszáj elmondanod a szüleidnek, vegyél egy borotvát vagy menj el kozmetikushoz.
2014. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem 14evesen se engedte meg. de mivel semmi kart nem tettem magamban ezzel, vettem a zsebpenzembol borotvat.

+a honaljon fontosabb leszedni, az inkabb taszitja a kozvelemenyt. (nalunk altalanosban vegig csufoltak aki nem szedte le)

2014. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen kezdtem, vettem borotvát és úgy. Nem értem miért kéne ezt szülőkkel megbeszélni. Te szőröd, rosszat nem teszel azzal hogy borotválkozol.
2014. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már 9 évesen leborotváltam a lábam,igaz titokban és csak néha,de 11 éves korom óta rendszeresen,mert nekem is nagyon látszik rajta a fekete szőr.
2014. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én már kb 1 éve szőrtelenítek, a helyedbe mindenképp leszedném :) anyummal vettünk borotvát és egyáltalán nem cikis ez sztem.

11/L

2014. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hát már rég tervezgetem csak nem mertem megkérdezni anyukámtól.De most már megpróbalom rávenni magam.:-)
2014. szept. 30. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!