Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a festék tud világosítani?

Ez a festék tud világosítani?

Figyelt kérdés

[link]


A második hozzászóló szerint a sötétbarna hajából szőke lett.

Ez lehetséges? Vagy valószínűleg eredeti barna, nem festett?

Fontos lenne, köszi!:)


2014. okt. 2. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem a szép szőke helyett inkább sárga lett....

egy sima festék mindig sárgít. a szőkített hajra felvitt hamvas fsték tünteti azt el.

2014. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden hajfesték tud világosítani, három színmélységet. Persze csak a festetlen hajon.
2014. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokan írták, hogy az Olia világosított a festett hajukon. Ez az egyik "pozitívuma", viszont kockázatos festék... Néha túl természetellenes lesz a szín (vörösek), és sokaknak hullik tőle a haja.
2014. okt. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:( kár..sajna nekem alapból hullik a hajam rendesen, mert annyira gubancos, hogy a fele kijön fésüléskor:S:D

Lassan egyébként 1 éve nem volt festve a hajam sötétbarnára (addig 2 évig, előtte 6 évig szőke voltam), de már meguntam, és nagyon sápította az amúgyis falfehér arcomat, így most középbarna az álmom, vagy mézszőke, de már nem bírok várni:D (szivatni nem akarok, egyszer felehosszúságúra eltört a hajam, inkább akkor várok éveket:D)

2014. okt. 3. 08:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell szőkíteni, vegyél aszkorbinsavat (C vitamin port), és szedd le azzal a festéket.


[link]

2014. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyet vegyél a DM-ben:

[link]


Sampon és balzsam keverékbe keverj a porból. A mennyiséget nem kell komolyan venni, nem fog bántani. A lényeg, hogy annyi sampon-balzsam kell, amennyi elég a hajadra. Én a hosszú hajamra ennek a doboznak a felét szoktam elhasználni. Száraz hajra kell felvinni, aztán egy zuhanysapit tegyél rá, vagy csavard körbe folpakkal. Két órát hagyhatod rajta, aztán sokáig most, hogy alaposan lejöjjön. Ha utána furán szárad, mintha bezselézted volna a hajvégeidet, mosd meg még egyszer, mert az azt jelenti, hogy nem mostad le rendesen. Amúgy lemosáskor moss hajat rendesen, tehát samponnal és balzsammal. Utána használj hajolajat.

2014. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Kipróbálom mindkettőt. A kérdésem még az lenne, hogy ezeket milyen gyakran használjam? Tehát ha 2 naponta mosok hajat, akkor 2 naponta tegyek a hajamra, vagy mondjuk elég heti 1x, hogy ne roncsoljam nagyon?

2014. okt. 3. 13:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 5 naponta mosok hajat, de amikor nagyon utáltam a festés színeredményét, egymás után 3 nap 3x feltettem a pakolást. Ez nem olyasmi, ami ártalmas, persze nem biztos, hogy hosszútávon jót tenne a hajnak a mindennapos C vitamin pakolás. De ha 2 naponta mosol hajat, és szeretnél világosítani rajta, akkor nyugodtan csináld, ne tarts tőle. Valaki egy napon belül többször is megcsinálja, bár az azért a ritkább eset, aki ennyire hamari. :)
2014. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Ki fogom próbálni, remélem jó lesz:)

2014. okt. 8. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!