Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a Manu-art fodrászat...

Milyen a Manu-art fodrászat Kazincbarcikán? Minőség? Árak?

Figyelt kérdés
Fodrászt szeretnék váltani, de csak azért mert a mostanitól már nagyon messze lakom. De elég különleges frizuráim voltak eddig és szeretnék jó fodrászt találni, de nehéz.
2010. jan. 22. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Barcikai vagyok. Melyik úton van ez a manuart? Mert én erről jegyzem meg,nem névről. Amúgy mihez közel kéne neked és hol volt a régi?
2010. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szabadság tér 6. szám alatt találtam.
2010. jan. 22. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:
A 2. kérdésemre nem válaszoltál,de mindegy. A szabadság téren van a primavera is,odajártam én,csak a fodrászom szülni ment. Remélem,hogy nem a primaverának az új neve a manuart,mert azóta nem voltam ott,a kata szalonba járok,a shell kúttal szemben. Jó hely. De az egressy,a fő utcán rengeteg van. Van a fő fodrászat,bár szerintem az nem annyira fiatalos,de van a másik oldalban,ha jól emlékszem,a fő útról nyíló ságvári téren is,de lejjebb az egressyn is van egy,aztán a derkovits téren,a busznál,az is jó.
2010. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!