Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszu szoke hajam nagyon...

Hosszu szoke hajam nagyon hullik, mit csinaljak vele? Esetleg valami olaj vagy balzsam? Nektek mi valt be ra?

Figyelt kérdés
bocsanat a helyesirasert de telefonrol vagyok, normalis valaszokat pls!!

2014. okt. 5. 19:47
 1/2 anonim válasza:
Nekem is annyira hullott a hajam,már nem mertem fésülködni. Naponta porszívóztam ,mert szégyelltem a hajam mindenhol van. Nekem a Forcapill kapszula nagyon bejött -most már 3-hónapja szedem,már nem hullik a hajam,és jön a baba haj,olyan fura ott is van haj ahol már évek óta nem volt.
2014. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd ki magad ha nagyon hullik, mivel a gondok okát kéne megszüntetni.

Ha nem annyira durva a helyzet, akkor használj Herba Vita hajszeszt minden nap (nem kell lemosni). Olajakat semmiképp ne kenj fejbőrre mert az is hajhullást okoz, ahogy néhány balzsam, pakolás is, mert sokszor azokban is van olaj.

2014. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!