Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne világosítani a...

Hogy lehetne világosítani a hajam? Milyen alternatívák vannak? Muszáj leszívatni?

Figyelt kérdés

Természetes szőkésbarna hajam van, és szeretnék 1, max 2 árnyalattal világosabb hajat. Még morfondírozok rajta, de szerintem jobb lenne, mint a mostani hajszínem. Nem feltétlenül szeretném festeni, inkább csak tartós színezésre vagy ilyesmire gondolok.


Milyen alternatívák vannak? Vagy mi lenne a legjobb megoldás? Muszáj leszívatni? Vagy ha az eredeti hajszínre világosabb színezőt vagy festéket viszünk fel, akkor is világosodhat a hajam?


2014. okt. 5. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a Schwarzkopf Blonde Ultime Lightening Spray. Természetesen világosít, tartósan. Bár nem árt hozzá hajápoló balzsamokat venni, mert roncsol egy kicsit, de szerintem megéri. :)
2014. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Palette hamvasszőke festék (amin fehér haja van a nőcinek)Mindenféleképpen hamvas előtagú festéket válassz különben vöröses vagy aranyfényű lesz a hajad és gondolom azt nem szeretnéd.Hajszínezőtől nem lesz világosabb ahajad ugyanis a benne található alacsony koncentrációjú hidrogén peroxid nem szív sokat.De azért meg lehet vele próbálkozni,hallottam már olyat is akinek a Loreal Casting creme gloss picit leszívta a szőke haját.(Ez hajszínező) Próbáld ki először ezt aztán ha nem fogja be,használj palettet.
2014. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Világosabb csak attól lesz a hajad ha eltűnnek belőle a sötétebb pigmentek. Tehát sima színezőtől semmiképp. Festékkel lehet 2 árnyalatot világosítani, az képes leszívni annyira a hajszínt. De fodrászkellékesben vegyél valami jó minőségű festéket, ne drogériásat.
2014. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!