Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Nektek bejön a kleopátra...

Fiúk! Nektek bejön a kleopátra frizura?

Figyelt kérdés
váll alá érő egyenes(viszonylag)hosszu haj( mert magas lány vagyok) vagy ne vágassam le,és maradjon meg a mostani fényes,aranybarna hullámos/göndöres hajam,ami tényleg nagyon szép. a leghosszabb szálak hátközépig érnek. vároom a válaszokat
2010. jan. 22. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy igen karakteres frizura. Kinek tetszik kinek nem...
2010. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én csak azt tudom mondani, hogy apámnak nagyon tetszik :D

18.L

2010. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:))
2010. jan. 22. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül nehéz megmondani:) De ha olyan szép hajad van, ahogy leírtad, akkor véletlenül se vágasd le:)
2010. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kleos hajam volt mikor a párom megismertem, most hosszú van. De a mai napig emlegeti, hogy milyen cukin állt nekem a kleopátra haj. De már nem vágatnám le mert szép hosszúra megnőtt, és sokak szerint ez jobban áll. De szerintem a fiúknak tetszik a kleos haj.
2010. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel maga Kleopátra is egy igen érzéki nő volt, a kleo hajat az érzékiséggel azonosítom, tehát igen, bejön, nagyon is! De az állig érő haj amúgy is nagyon jól mutat. Gondoljunk csak Marilyn Monroe-ra, akinél szexibb nő még nem született!
2010. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!