Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok/nők! Ti...

Göndör hajú lányok/nők! Ti mit tesztek a hajatokkal, hogy szép loknis maeadjon (befinas, feltekerés stb) mi a rutinotok? +milyen termékeket használtok

Figyelt kérdés
Köszi előre is:)
2014. okt. 6. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak hajhabot és hajlakkot egy nagyon picit. De 2-3 nap és össze vissza állnak a loknijaim, olyankor már inkább felfogva hordom.
2014. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha alapból göndör a haj, akkor semmit sem kell ehhez tenni. Annyi, hogy nem szabad kifésülnöm.

Én be szoktam - amíg hosszú volt a hajam, és göndören hagytam - kenni egy fodrászom által ajánlott krémmel, ami szépen egyben tartja a loknikat, és nem engedi, hogy szálanként repüljön a haj, mint a Pumuklinak. (De nem is lesz ragacsos tincses tőle, hanem pont jó.)


Most, hogy rövid a hajam, erre sincs szükség, simán hagyom magától megszáradni, és hullámos lesz. (Loknikhoz már túl rövid.)

Ha pedig úgy szárítom, hogy közben fésülgetem, akkor egyenes. Így szoktam váltogatni a frizurám. Mikor épp milyen kedvem meg mennyi időm van.

2014. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem természetesen göndör hajam van. Én úgy szoktam, hogy csak vizesen fésülöm ki, mert szárazon nem is menne. Teszek rá ápolószereket, fésülés előtt még kis kifésülés segítő spray-t. Mikor még vizes, és át lett fésülve, feltekerem az ujjamra és leengedem. Ezután teszek rá hajhabot, és így szárítom meg. Az én hajam borzasztó száraz, így nem elég a két órás hajpakolás hajmosás után, még hajszárítás után teszek rá kis olajat is, főleg a hajvégekre. Mesés a véeredmény. :) Próbáld ki, így egyben maradnak a loknik ;)
2014. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönömn:)
2014. okt. 7. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!