Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép hogyha egy...

Szerintetek szép hogyha egy fiatal lánynak ( 15 éves ) sötét haja, világos bőre és kék szeme van?

Figyelt kérdés
Kicsit olyan mint Zooey Deschanel.
2014. szept. 20. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2014. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből, amennyit elmondtál, nem sokat lehet megállapítani. Jó, tudjuk a szemed, hajad, bőröd színét, de ettől függetlenül még lehetsz egy ronda, pattanásos lány is.


Egyébként ez meg olyan, hogy kinek mi a szép. Van akinek a sötét haj jön be van akinek a szőke.

2014. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem pattanásos... és éppen azért érdekel hogy milyen arányban oszlanak meg a vélemények ezek alapján.
2014. szept. 20. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek az adatok semmit nem mondanak..lehetsz szép is, ronda is, ebből nem derül ki.
2014. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet, talán meg tudjuk állapítani, hogy szép-e, vagy sem. Ezek az adatok semmit sem mondanak.
2014. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

De teljes képet már nem rakok fel!

2014. szept. 20. 21:41
 7/7 The answer ***** válasza:

Nem tudom mennyire játszik be a kromatikus aberráció a fotón, de a szemszín nekem inkább zöldes árnyalatú (vagy a monitorom színbeállításában, vagyis AZ ÉN KÉSZÜLÉKEMBEN VAN A HIBA), ami nekem kifejezetten tetszik. A Hajad színe is szép (igazából csúnya hajszínt én még nem igazán láttam a Besenyő Margit rózsaszín haját és egy-két idősebb hölgy világító pirosra festett haját leszámítva), noha a szőke és vörös színért nem vagyok oda, de sok kivételt láttam már ilyenekből is, egy arc, vagy épp személyiség nagyon könnyen képes változtatni ezen álláspontomon.

Azért egy teljes arckép jobb lett volna.

2014. szept. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!