Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Reggel kinyomott pattanás...

SOS! Reggel kinyomott pattanás azóta eléggé begyulladt, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Szóval reggel az arcomon volt egy nagyon meggyűlt fehér pati és kinyomtam és azóta egyre pirosabb és gyulladt (meg "csúcsosabb" is). Mit kezdjek vele? Félek holnapra még csúnyább lesz.. valami amivel holnapra el tudom simítani?

2014. okt. 8. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsimítani nem fogod tudni, valószínűleg rosszul nyomtad ki és nem jött ki a közepe. Kend be bepanthennel és hagyd pihenni.
2014. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg rosszul nyomtam ki igen, kicsit siettem reggel de azt hittem rendesen kijött mint ahogyan szokott.. hát sajnos most itt nincs bepanthenem :(
2014. okt. 8. 17:47
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg Sudocrem nem jó rá? Este azzal szoktam bekenni a patikat, most csak az van itt.
2014. okt. 8. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Befelé préselted a szövetek közé. Máskor inkább szúrd fel óvatosan tűvel a gennyes tetejét. Fertőtlenítsd alkohollal (pálinka is jó, külsőleg !) és próbáld meg jegelni.
2014. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tűvel szúráskor nem ártok a bőrömnek és azután behegesedik vagy ilyesmi?

Arcszesz van most nálam hirtelen.

Amúgy köszi a válaszokat!:)

2014. okt. 8. 18:54
 6/8 anonim ***** válasza:
nem szabad csak úgy fogni, és kinyomni magadnak pattanást! Mindenképp le kell fertőtleníteni, de jobb, ha kozmetikushoz jársz időközönként! Ha magadnak nyomod, bemehet vmi bakterium, kosz, por, és akk persze begyullad!
2014. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát megmostam reggel az arcom meg megmostam teafás szappannal, és utána nyomtam ki.

De amúgy most hogy bekentem 1-2 órára sudocremmel megint kezd fehéredni.

Kozmetikushoz meg reggel 8 órási órám előtt nehezeb mennék el és olyan fehér nagy patival meg nem szeretnék kilépni az utcára. :/

2014. okt. 8. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:
valami jeges dolgot tarts ott rajta félórát, naponta többször. (pld konyharuhába tekert jégakut).
2014. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!