Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz megkérni a fodrászt, hogy...

Gáz megkérni a fodrászt, hogy ingyen javítsa ki a hajam, amit elrontott?

Figyelt kérdés
Gyakornokhoz mentem ombrét csináltatni, de katasztrófa lett, vissza akarom festetni...

2014. okt. 9. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elrontotta, akkor elvileg köteles kijavítani ingyen, de ha most újra festeted a hajad, akkor tönkremegy töle.
2014. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó már úgy sem lesz.
2014. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

..... Főleg ha a gyakornok csinálja.

Gakornok amúgy sem kérhetne pénzt.

2014. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fodrásztanuló ingyen végzi az ilyesmit, max. az anyagköltséget szokták elkérni, de annál többet semmiképp. Mivel még nem végzett fodrász, és azért keres modelleket, hogy gyakorolhasson, benne van a pakliban, hogy nem lesz tökéletes az eredmény, ezt vállalja mindenki, aki tanulóhoz megy.

Ettől függetlenül ha vissza mersz hozzá menni, miért lenne gáz azt kérni, hogy javítsa ki? Szerintem az ő érdeke is, hogy megtanulja, hogy kell csinálni.

2014. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az szép... én hülye még fizettem neki 6000ret a lakásán és előtte 3300at fizettem hajvágásért.
2014. okt. 10. 18:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 10. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!