Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontott szőke ombre. Lehet...

Elrontott szőke ombre. Lehet otthon ebből barnát kihozni?

Figyelt kérdés

Fodrász csinálta,aki igencsak ultra szőke hajvéget kreált. Elég gáz lett, és nem tetszik a végeredmény. Inkább napszítta hatást akartam volna elérni. DE EZ..NEM AZ! :(

Hozzá visszamenni nem akarok és igazándiból nincs ismét 10ezrem fodrászra, így otthon kezdenék vele vmit.

Ezt a színt halványítani akarom. Vagy az is jó lenne,ha egy színű barna lennék.


Kérdésem, hogy vajon én ezt otthon ki tudom javítani? Mármint hogy csak a hajvéghez nyúlok.

Hogy álljak neki? Vagy érdemes lenne az egész hajamat barnára festeni?



#hajfestés #szőke hajvég
2014. aug. 12. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Simán vegyél egy hajaddal megegyező színű festéket és fesd be a hajvégeidet. Hamar le fog kopni, de minél többször fested majd újra annál tartósabb lesz. Színrögzítő sampont is vehetsz. Mindent fodrászkellékesből, mert minőségi hajfestéket csak onnan kapsz. A többi meg nem jó.

Remélem az elcseszett ombrét nem fizetted ki a fodrásznak...

2014. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán fesd be az egészet barna hajfestékkel!Amúgy a szőke az nagyon szar egy szín.Mert én is annó befestettem szőkére,eredetileg is szőkés hajam van,de az istenért se tudok megszabadulni ettől a színtől!Befestettem én is barnára,de ahogy kopott a festék,újból látszik a szőke!
2014. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom akkor magamnak befesteni egy világosbarna hajfestékkel.Csak attól félek,hogy feljebb vagy épp lejjebb kezdem el festeni az ombre kezdő vonala helyett, és középtájt vmi furcsa színt fogok kreálni a hajamban.

Amúgy, kifizettem :/ Nem láttam este, az üzlet fényében,hogy mennyire is lett rossz. Már akkor se tetszett igazán,de nem tűnt olyan vészesnek,mint másnap nappal, természetes fénynél. :(

Nem mondom,hogy soha többet ombrét,mert vannak igazán ügyeskezű és kreatív fodrászok...csak ilyet találni is kell és ha találnék is ilyet,akkor lehet nem lenne egyszerű ismét rávenni magam, ezután.

2014. aug. 13. 13:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Még egy röpke kérdés. :) Szerintetek narancssárga nem alakulhat ki a hajam végéből,ugye? Félek,hogy vmi elcs*szett színt kapok!
2014. aug. 13. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!