Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A haj leszívása frissen...

A haj leszívása frissen mosott hajon történik? Vagy mosás után kell várni pár napot? Ha igen/nem, akkor mi jelentősége van? Eredmény szempontjából is fontos, vagy csak a fejbőr esetleges irritációja miatt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha vársz pár napot,vagy előtte semmiképp ne mosd ki a hajad! Évek óta szívatom a hajam és még így is csíp,néha be is varasodik pár helyen!Frissen mosott fejbőrön pedig még durvább! Inkább csak az irritáció miatt lényeges ez...szerintem!
2014. okt. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a frissen mosott fejbőrt még a sima hajfesték is csípheti, főleg annak, aki erre érzékeny.
2014. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És a hajszálakat bevonó (valamennyi kis) zsírréteg nem akadályozza a szer hatását? Ugyanúgy ki tud világosodni? Mert valami olyasmit olvastam, hogy ha van valami "kenőanyag" a hajon (pl zsír vagy "nemosdki" balzsam stb), akkor a kis pikkelyek lesimulnak, és így zártabb lesz a hajszál. És gondoltam, a nyitottnál jobban hatnak a festős vagy leszívós cuccok. (De lehet, hogy nem így van, csak laikusként gondolom.) :)
2014. okt. 10. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert a vegyszerekben van olyan anyag, ami felnyitja a haj külső pikkelyes részét.
2014. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én itthon szoktam leszívatni a hajam és az utóbbi időben full kókuszolajos hajra kenem a szőkítőt... a szín így is ugyanaz lesz, viszont nem csíp, nem marja a bőrt, és nem szárítja ki a hajam. Szóval minél zsírosabb annál jobb.
2014. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. okt. 11. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!