Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb DM-ben kapható hajfesték?

Figyelt kérdés

Vörös hajat szeretnék, jelenleg a hajam valami vöröses beütésű világosbarna, szóval nem kell leszívni meg ilyenek. Bár nem eredeti hajszín, festettnek se mondanám, mert igazából egy majdhogynem fekete, lilás festéket szedtem le aszkorbinsavval, és azóta ilyen színű.


Ilyet szeretnék:

[link]


Vagy ilyet:

[link]


Szóval ez a vadabb vörös tetszik, meg a természetesebb, de mégis egyértelműen vörös szín. A fodrászkellékes festékektől eléggé tartok, mert múltkor sem jött össze, plusz a nagyon ajánlgatott Alfaparfnak is utánanéztem, és több méreg van benne kb, mint a többiben. Szóval ahhoz képest, hogy professzionális, elég brutális cucc.

Van valami tippetek? Olyan festéket szeretnék, ami nem több 2500-nál, mert így is két adag kell a hajamra, és szépek, megbízhatóak a vörösei. Megbízható alatt azt értem, hogyha veszek egy természetesebb vöröset, abból nem lesz lila vagy piros, de legalább közelében járjon a kívánt színnek...


2014. okt. 11. 13:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!