Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Acélbetétes bakancs?

Acélbetétes bakancs?

Figyelt kérdés
Most gondolkodom rajta, hogy venni kéne 1-et. Milyen márkát ajánlotok? Sok idő, mire megszokja a láb? Nehéz? Napi használatra (suliba) jó? Suliba nem szólnak érte?Illetve még a "rocker" kinézet miatt?

2014. aug. 24. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Jetta - Kiválló minőség, varrott, ragasztott, szegecselt --> strapabíró darab, de a tüzet nem szereti, ne próbálj vele tábortüzet eltaposni. Picit drága, de ár/értékben jól teljesít.

Shellys - Kiválló minőség, varrott, ragasztott -> trapabíró. kényelemből is profi, picit drága

Milicia shop-ban is lehet kapni jó acélbetéteseket, amiket magyar hadsereg is használ. Ha van katona ismerősöd, kedvezményesen is hozzájuthatsz és minőségi darab lesz és nem tucat termék :)

2014. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első: Nem Getta-t akartál írni a Jetta helyett? :)


A Shellys tényleg nagyon jó, illetve azon kívül a Martens. A Steel egy vacak, ki lehet fogni jó darabokat, de a legtöbbje selejt. A Red Rooster-t meg a HD-t nem ismerem.

Mi számít sok időnek? Elsőre teljesen szétszedi a lábad, sőt, másodikra meg harmadikra is. Első használat után legalább egy hétig nem tudod majd hordani. Itt a GYK-n olvastam, hogy valaki úgy törte be, hogy vizes zoknival vette fel, és úgy mászkált benne, a következő bakancsomnál kipróbálom :D Egyik ismerősöm meg úgy, hogy megvette, kijött a boltból, felvette és indiánszökkenésekkel ment haza. A bakancs betört ugyan, de vagy két hétig nem tudta felvenni, mert a lábát brutálisan széttörte.

Igen, nehéz, kell egy kis idő, míg megszokod a súlyát, de utána már nem is érzed a súlyát.

Jó napi használatra, suliba is, nem szólnak érte, illetve a rocker kinézetért sem szólnak. De azért 666-os cuccokat ne vegyél fel, mert azért lehet, hogy szólnak. :D

2014. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem lassan egy éve Red Roosterem van szerintem nagyon jó márka tartós is, én ezt tudom ajánlani. A bakancs semennyire!!! nem törte fel a lábam mert ha rendesen megszorítod és rövid ideig használod először pl 10 percig akkor nem szabad feltörni a lábad. Súlya az van rendesen :) de megszokod egy idő után. Én is hordtam suliba télen nagyon jó szolgálatot tett buszon megóvja a lábad ha rátaposnak. Senki érte nem szól hogy mi van rajtad azt veszel fel amit akarsz. Rocker kinézethez meg kifejezetten alkalmas.
2014. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!