Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon göndör hajamat szeretné...

Nagyon göndör hajamat szeretném megritkítani tudtok jó fodrászt ajánlani?

Figyelt kérdés

Szinte már annyira göndör a hajam,mint a feketéknek csak kicsit más az állaga. Sose voltam még fodrásznál és félek is elmenni bárhova,mert félek,hogy egyáltalán nem tudják kezelni a hajamat és elrontják. Tudnátok valami jó fodrászt ajánlani remélhetőleg,ahol tapasztalhattátok is,hogy jó? Göndör hajúak ti hova szoktatok járni és milyen rendszerességgel?

15/L



2014. okt. 12. 18:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Budapesten lehetőleg*
2014. okt. 12. 18:31
 2/8 anonim válasza:
Tök jó lehet a hajad, ne tedd tönkre!
2014. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Melisandre válasza:
Én is pont azért kattintottam erre az oldalra mert jó fodrászt keresek kifejezetten göndör hajhoz :( nem egyszerű, ajánlatot sem kaptál látom még te sem, én megígérem, ahogy sikerül valakit találnom, üzenek. Addig is kitartás!
2014. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm utolsó :)

Nem "tönkretenném" hanem meg ritkítattnám másnak annyi haja van összesen mint nekem amikor elválasztom egy oldalon tényleg nagyon sok és nagyon göndör..ki engedve emiatt is áll érdekesen és kivasalva is

2014. okt. 26. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Göndör hajat nem ritkítunk! Alapszabály!
2015. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aha majd ha olyan hajad lesz,mint nekem akkor majd tartsd be az "alapszabályaidat" :)
2015. ápr. 16. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdéskiíró!


Göndör hajú egyénként írtam ezt le... Utolsó voltam!

2015. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor is 345678876%ig biztos vagyok benne,hogy nem olyan,mint az enyém..Enyém olyan,mint a fekete nőké (emiatt is hisznek annak pedig hófehér a bőröm) egy oldalon annyi hajam van,mint másnak összesen az egész fején és ha kibontom,akár kivasalom a hajam nem tud szépen lefelé lógni és lelapulni,hanem már-már égbe mered. Remélem így már kicsit áttudod érezni,miért nem izgatnak az alapszabályok. :)
2015. máj. 2. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!