Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen iszonyat csúnya a...

Miért ilyen iszonyat csúnya a hajam? (KÉP)

Figyelt kérdés

Eredetileg sok hajam lenne, de tavaly egy fodrász nagyon elrontotta, megritkította.

Göndörödik össze-vissza, szálkás, az egyik oldalon fönt meg szörnyen lapos. Egyszerűen elegem van belőle, néha annyira utálom, hogy legszívesebben csak egy sapkát húznék a fejemre. :(

Mit csináljak vele?



2014. okt. 10. 16:29
 1/10 A kérdező kommentje:
2014. okt. 10. 16:32
 2/10 A kérdező kommentje:
Felkötni nem tudom, mert nem látszik semmi belőle.
2014. okt. 10. 16:32
 3/10 anonim ***** válasza:

6 hónap múlva jobb lesz, nyugi, addig bírd ki. Ha kiegyenesíted, akkor sem jobb? Amúgy csak hátulról fura, a többi képpel nincs gond, szép göndör hajad van. Én is göndör vagyok, és én is bőgtem, miután megritkította a fodrász a hajamat. -.-

Mindenesetre a lényeg az, hogy a formájától függetlenül egészséges hajad van, tehát visszanő pár hónap alatt.

2014. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szinte kényszert érzek, hogy kivasaljam.... :)

Esetleg ha elmennél egy jó fodrászhoz, hogy igazítson rajta, az segíthetne, mert ebben a formában hiába nő, jobban nem fog kinézni.

2014. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tavaly (2013) nyár végén vágta le, azóta nem nőtt normálisan vissza. :( Vissza fog nőni egyáltalán normálisan? Annyira reménytelennek érzem, soha nem már szép, dús, hosszú hajam. :(
2014. okt. 10. 19:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Mivel göndör, nem látod hogy nő.


Tanuld meg rendesen formázni.

Döntsd el, hogy az arcodhoz mi illik. Szögletes, éles arcvonásaid vannak? Valszeg jobb a göndör. Pufi, kerekded arcod van? Egyenes hajjal jobban jársz.

Elmehetsz tartós hajkiegyenesítésre, megtanulhatod beszárítani vagy vehetsz hajcsavarókat...a lényeg, hogy ne össze-vissza álljon. Ha göndör, akkor legyen göndör. Ha egyenes, akkor legyen az egész egyenes.

2014. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném semmi káros hatásnak kitenni, így is elég trágya.
2014. okt. 12. 17:46
 8/10 anonim ***** válasza:
mellőzd a szilikont, és menny el egy fodrászhoz, hogy kijavítsák(újravágják). lehet h rövidebben nagyon ganén fog kinézmni de utána ha már nincs semmi baja, nagyon gyorsan viszanő. én ugyan ilyen cipőben jártam, csak nekem károsodott volt a hajam a sok vasalástól. a szilikon pár mosás alatt eltűnik, de egyáltalán ne használj szilikont mert attól is nézhet ki így a hajad és nem csak a vágástól(tapasztalat). ha még kérdésed van írj privibe :)
2014. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Már bocsi, de azt sem tudom, mi az a szilikon (hajra).

Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt eddig kivasalva / beszárítva.

Hajszárítót is keveset használok, ma is a napon szárítottam.

Hetente 1x mosom, ma 2 hét nem-mosás után mostam...

2014. okt. 12. 21:10
 10/10 anonim válasza:
Hasznalj ricinusolajat az helyre hozza es meg is noveszti az allaga is meg valtozik heti egyszer be kened es 3-4 honap alatt olyan szep hajad lesz hogy nem ismersz magadra :)
2014. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!