Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kozmetikus megéri? Mármint...

A kozmetikus megéri? Mármint nem olyan olcsó. De hatásos? És elég 1hónapba 1szer menni? Meg nagyon kellemetlen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én is jártam. Pattanás elleni kezelést kaptam. Nekem sokkal szebb lett a bőröm. Igaz, hogy nem olcsó, de nem is olyan drága. Én havonta egyszer jártam nekem elég volt.
2008. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
94%
Szia, szerintem megéri, kicsit kellemetlen, de a szépségért meg kell szenvedni...Én is már 2 éve járok lassan, és sokkal szebb a bőröm. Egy hónapban egyszer megyek, sajnos még nm járunk ott, h elég lenne csak 2-3 havonta. Volt olyan h kihagytam egy hónapot, és utána elég rossz volt. Igaz nekem a bőröm elég zsíros, meg ugye abban a korban vagyok, de kordában lehet tartani.És bátorság!!
2008. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is megéri, pedig fiú vagyok, de én is járok rendszeresen. Igaz elég fura, amikor ott van a többi nő és mondják, hogy ők ezt ki nem bírnák stb. én meg ott fekszek összeszorított fogakkal, és folyik a könny a szememből :D NEm az, hogy "sírok" hanem úgy szimplán a fájdalomtól folyik a könnyem, de a hatás utána minden szenvedést megér:) HAJRÁ!!!!
2008. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri, az én kozmetikusom pont a szomszédom, most voltam először. Igaz, hogy szemöldök szedésen, de szépen megcsinálta,mert eddig én szedtem és csúnya formája volt. De bőr ápolás és egyebekre is érdemes menni :)
2008. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Hú, én még nem voltam kozmetikusnál, mert eddig nem volt rá szükségem, de abban a hitben voltam, hogy nem fáááj. Nyilván ezután sem megyek...
2008. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megéri mert kitisztitja a bőrődet és bizony arra néha szükség van.Nem mindig elég az amit a boltokban megkapsz, mint bőrtisztitók. Vagyis van akinek elég és van akinek nem. De ha sok a mitid, vagy patid, akkor jobb ha egy szakemberre bizod inkább, minthogy magadnak kreáld otthon. És akkor kb. havi 1 alkalommal kitisztitja a bőrőd és sokkal jobb lesz utána. Én megmondom őszintén, hogy számomra a nyomkodás annyira nem kellemetlen mint a gőz ami a pofámba megy fél órán keresztül. De ez attól is függ hogy mennyire gáz a bőrőd. Nyilván ha nagyon gázos és pattanásos, az azért fájdalmasabb, de akkor is megéri a havi 1 alkalom.
2008. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én közel 30 vagyok és eddig 2* voltam kozmetikusnál, de azt is megbántam (kipirosodott a bőröm). Nem azért nem járok, mert igénytelen vagyok, hanem azért, mert szerencsés a bőrtípusom és nem kell. Műkörmösöm, aki szitén kozmetikus is, állítja, ha annak idején el kezdek járni hozzászokik a bőröm az effajta kezeléshez és igényelné azt.

Ha sok a miteszer az arcodon azért azt hiszem érdemes járni, de csak ha azért járnál, mert az ismerősök is járnak... Kár elrontani a bőröd, főleg, ha fiatal vagy. És igen, drága. Inkább járj csak szemöldököt festetni és szedetni ha a bőröd nem problémás, sőt még egy műkörömépítés is belefér az árba havonta.... :-D

2008. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
szerintem ne menj, mert drága, fáj, és házilag is el lehet érni ugyan azt, pl: clean&clear-rel, ha eleget használod
2008. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz, de ne kövess el olyan hibákat mint amilyeneket én hallottam pár ismerőstől... Színház miatt délelött elment, hogy este szép lehessen...mondanom se kell, hogy ő volt az egyetlen ember aki óriásparadicsomot hozott fej helyett...
2008. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én sem akartam elmenni kozmetikushoz, mert csak olyan nőket ismrtem, akik voltak és rá két napra tiszta pattanás volt a fejük. Aztán rászántam magam és találtam egy nagyon jó kozmetikust. Nem fájt, csak amikor néhány mitesszert tűvel piszkált. nagyon szép lett a bőrőm, nem lettem ragyás utána és olyan volt az arcom mintha plasztikai sebésztől jöttem volna, ki volt simulva, semmi ránc, nagyon jó volt. És kb 5ezret fizettem 2óráért.
2008. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!