Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami tényleg hatásos, akár házi praktikás, akár boltban vásárolható készítményt miteszerek eltávolítására?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 23:55
 1/8 anonim válasza:
Garniernek van egy cucca aminek a tetején vannak ilyen gumi szálak,vagy clean&clear-nek van erre kb.100féle terméke. Kérdezd az eladót.
2011. nov. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kozmetikushoz, szépen ki tudja tisztítani. Az ilyen mitesszer-eltávolító "csodaszerek" nem alkalmasak erre, hisz a mitesszerek mélyebben helyezkednek el, nem lehet azokat "csak úgy" kiszedni. Van, hogy kozmetikus is csak nehezen tudja kinyomni.
2011. nov. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
gőzölés,kinyomkodás....más nem távolítja el..
2011. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Pont ma hallotta anyukám valahol, hogy kávézaccot kell belekeverni egy kis tusfürdőbe és azzal jó alaposan bekenni és pár perc után lemosni. A kis részei elvileg kiszedik a pórusokból a cuccokat. Nem tudom, mennyire hatásos, még nem próbáltam, de fogom. Ha nem jön be, majd keresek mást. De amúgy én is nyomkodni szoktam, bár az nem tudom hogy nem-e káros, viszont nekem hatásos.
2011. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez abszolult bőrtípustól függ, mert mindenkire máshogy hatnak ugyan azok az anyagok.


Nekem pl a clean & clear szart se segít és semmilyen más mitesszer eltávolító sem. Amikor hallottam ilyen zaccos dolgokról is hogy jól be kell dörzsölni attól inkább begyulladtak mert túl durva volt. Szóval nekem is csak a kozmetikus segít.

2011. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem az Aknesol segített,ezt gyógyszertárban lehet kapni.Megmosod meleg vízzel az arcod és a nyakad,majd egy vattacsomóra teszel a cuccból.Szembe ne kerüljöm,mert nagyon tud csípni!!!


Vagy pedig egy tojássárgáját felversz habosra,raksz bele vagy citromot,vagy élesztőt,rákened a problémás területre,és 30 percig rajta hagyod,de ez csak a pórusaidat tisztítja ki.

2011. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én írtam az előző választ,bocsi,tojásfehérjét kell felverni
2011. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
sperma
2011. nov. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!