Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSÉG! Hogy tüntethetem el?

SEGÍTSÉG! Hogy tüntethetem el?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem pattanásos a bőröm,de félévente szokott lenni egy brutál nagy pattanásom. Most jött el ez az idő. Szombaton lesz egy randim (ma hétfő van) és addigra el szeretném valahogy tüntetni. Az orromon van (a szélén majdnem a tőben) és már vagy 15ször kinyomtam,de még mindig jön belőle. És nagyon vérzik, kentem bepantennel hogy gyógyuljon,de fel kellett szakítanom a sebet mert még jött belőle. Mit csináljak??? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

#pattanás ##PONT ##MOST
2014. okt. 13. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden este lefekvés elött kend be egy kis fogkrémmel, elöször marni fogja, de mire megszárad már nem érzed,és kiszáritja.. nekemmonjuk szokott segiteni,meg addig még 5 nap van, csak kend be amuilyen sürün lehet és hagyd rajta..tényleg leszáritja..
2014. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítővel kend ne fogkrémmel az csak tovább irritálja.
2014. okt. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megmutatnám kozmetikusnak vagy bőrgyógyásznak. Egy sima pattanás nem szokott így viselkedni. Mindenesetre a fertőtlenítés nagyon fontos, mert ha felülfertőződik, akkor lesz jó gennyes is.
2014. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fertőtlenítés és akneroxid. Ezt szoktuk apukámmal rákenni az arcunkra, ha valami nagy pattanásunk van. Utána a sebet neogranormonnal gyógyítjuk
2014. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!