Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S segítség! Valaki...

S. O. S segítség! Valaki segítene, nagyon fontos?

Figyelt kérdés
Mielőtt leírnám a problèmám szeretnèk mindenkit arra kèrni, hogy ne gúnyoljon ki, ès nevessen ki, mert komoly a problèmám ès segítsèget szeretnèk kèrni. Tehát a problèmám a következő: egy ideje folyton tèpkedem a hajam.. :( nem számít hol vagyok ( buszon, utcan, suliban, otthon bárhol) ha meglátok egy kósza tincset kitèpem, es azt követi sok-sok másik szál, egèszen addig amèg egy nagy hajcsomó nem lesz a földön. Egyrèszt ez undorító, másrèszt mivel( b nőkènt èn is igènyesen ügyelek a külsőmre, nem ezzel szeretnèm elrontani magam... ( bár az az egy szerencsèm van, hogy nagyon dús hajam van...) Ès bármilyen furcsán hangzik sajnos mióta csinálom nem birom megállni..csak az a baj, hogy mindenre van valami ellenszer: dohányosoknak ma mar kismillió megoldást kínálnak a leszokáshoz, alkoholistáknak, drogosoknak ott az elvonó ( bár tudom ezek más kategóriák) de aki a körmèt rágja annak is van pl keserű körömlakk. De èn fogalmam sincw mivel szoktathatnám le magam, mert sajnos az akaraterőm kevès hozzá, ès ebben szeretnèk tanácsot kèrni, hátha valaki tud valami hasznos tanácsot adni. Kèrek mindenkit èrtelmes válaszokat írjon ne ilyeneket hogy borotváld kopaszra; vagy ilyesmi mert tènyleg nagyon fontos lenne ez nekem

2014. okt. 13. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Legyen valami a kezedben: toll, ceruza, telefon, akármi, csak matass valamivel. Forgasd, nyomkodd...

Én mindig csavargattam a hajamat, amivel azt értem el, hogy olyan töredezett lett, mint az állat. Suliban anno a tollamat forgattam, a buszon a táskámon lévő láncot babráltam.

És fog össze a hajadat kontyba vagy lófarokba, hogy ne legyenek "kósza tincsek", amik irritálnak. Ha nem ér össze a hajad, akkor hullámcsattal fog le, ami himbálózik.

2014. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát pedig nyilvánvaló hogy zavar a hajad, másképp nem tépkednéd, erre megoldás az ha rövidre vágatod...

Mondjuk én nem mondanám hogy leszokáshoz akarat kell, inkább ész... Én mindenről úgy szoktam le hogy elkezdtem gondolkodni... Pl: Akarsz ronda, kopasz foltos nő lenni? (Nézz meg pár ilyen képet a neten, ocsmányak) Ha olyan akarsz lenni tépkedd csak tovább, ha nem akkor meg fogd vissza magad, mikor kezdenéd tépkedni a hajad akkor gondolj a ronda nőkre, hogy olyan leszel.

2014. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!