Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a vélemény, tapasztalat...

Mi a vélemény, tapasztalat hajfelvarrásról?

Figyelt kérdés
Nekem kb. picivel vállalattig érő hajam van, és kb hátam közepéig szeretnék.Nagyon rossz, tényleg kitépi az igazi hajam?
2010. jan. 23. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem még nem volt viszont a fodrászomnak igen és neki nagyon fájt, tépte a haját viszketett és gennyes-varas volt már a fejbőre szinte.nemtudom kérdezz meg pár embert akinek van mielőtt rakatnál mindenképpen.mert a hajbevarrás szép meg jó dolog csak van pár gáz vele.
2010. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legnagyobb gáz, hogy az esetek 90%-ában azonnal ki lehet szúrni, melyik haj varrott.
2010. jan. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltmár felvarrva én azt mondom hogy soha ne varrasd:D Kényelmetlen benne aludni meg viszket egy idő után, nemtudod rendesen megmosni tőle a hajad.Meg mikor szedik ki ugye elkell vágni a cérnát amivel felvan varrva és valamikor a hajadba is belenírnak szóval szerintem ne csináld!!Hagyd hogy magától megnőljön a hajad:)Énis ezt választottam:)
2010. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a hajfelvarrásról én sem hallottam jókat...ha hosszabbítani szeretnéd a hajad, inkább más megoldást válassz:)például a ragasztásos vagy a keratinos módszert, de inkább a ragasztásos:)
2010. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vagy van mikrogyűrűs...ma már elég sokféle módszer van:)képeken megnézheted, hogy mennyire látszik, vagy a fodrásztól is kikérheted a vélemény, hogy melyik a legjobb:)

sok sikert:)

2010. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!