Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is szőrös a mellkasa...

Másnak is szőrös a mellkasa és a hasa picit? Lányok ti mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
fehér bőröm van és sötétbarna hajam és ezáltal a szőrzetem is sötétebb és nagyon zavar.. ti mit tesztek ilyen ellen? vagy én vagyok csak így
2011. ápr. 10. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek is szőrös de nem igazán tesz ellene semmit.Elég a többi testrészét szőrtelenítenie.
2011. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mellemen nincs szőr, de aköldököm alatt ki szokott nőni néhány erősebb szál, azokat általában csipesszel kihúzom (de volt, hoy simán lehúztam gyantával az egészet). Ha a mellkasodon is van szőr, nem akarlak megijeszteni, de lehet, hogy meg kéne kérdezned a nőgyógyásztól, hogy az normális-e (ha csak a mellbimbód körül van pár szál az normális, de ha tényleg a mellkasodon, az nem hiszem). Lehet, hogy egy kicsit több férfihormon termelődik benned, mint a normális..
2011. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem erős szőrzet.. de ha lámpánál nézem akkor látom magamon, de ha természetes fényben tükörbe nézek, akkor nem látni.. de mégis zavar
2011. ápr. 10. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is fehér bőrű vagyok és sötétbarna a hajam. A szőrzetem is sötétebb ráadásul elég szőrös típus is vagyok. Nem hiszem, hogy bajom lenne, mert már 13 éves koromtól az vagyok. De majd elfogok menni pár hónapon belül egy hormonvizsgálatra. Na most nekem is van szőr a mellkasomon, de ott szerencsére világos színű és nekem is csak fénynél látszik. Azzal nem csinálok semmit, mert tényleg annyira nem feltünő. Amugy nekem tetszene a bőrszínem, de utálom, mert minden apró hiba meglátszik rajta. :S
2011. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!