Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajra ápolására megoldás?

Göndör hajra ápolására megoldás?

Figyelt kérdés
Üdv, állig érő göndör hajam van, és alapból nagyon erős tartása van és nagy göndör fürtökbe áll be. Viszont amikor hajat mosok, akkor ugye szétmorzsolom a fürtöket, és talán a sampon miatt napokig nincs tartása a hajamnak és nem is göndörödik jól. Kb 3-4 napig kell "koszosodnia" mire visszaáll. De persze szeretném rendszeresen mosni. Googlebe rákerestem (pl: breakfastatfruh.hu) és kipróbáltam már pár fajta hajhabot, sampont de nem jók. Mindegyikre ilyenek vannak ráírva, hogy könnyű formázhatóság, fénylő hatás, vagy selymes tapintás, de igazából nekem pont az ellenkezője kellene. Durva, fénytelen, alakíthatatlan, de egyben tiszta hajat szeretnék. Ha van tipped, azt szívesen venném.

2014. okt. 16. 20:20
 1/3 anonim válasza:

1.tipp: használj Head and Sholders hajsampont, és jó alaposan dörzsöld be a fejbőrödetis. Ajánlom a mentolosat.

2.tipp: hajmosás után öblitsd le a hajad ecetes vízzel. Ne aggódj, nem lesz büdi a hajd, mert az ecet szag elpárolog.

3.tipp: használj barackos vagy eukaliptuszos hajbalzsamot. (én pici tasakokban veszem, darabja 300-400 forint)

Hidd el, ha követed ezeket a tippeket, gyszerűen gyönyörű hajad lesz, és nem lesz szükséged drága hajápolókra, meg egyéb ilyesmikre. :))))

2014. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmm, ecet és balzsam. Ezeknek utánanézek, köszönöm szépen!
2014. okt. 20. 18:49
 3/3 anonim válasza:
Szivesen. :)))
2014. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!