Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon rossz minőségű, vékony...

Nagyon rossz minőségű, vékony szálú hajam van. Viszont szeretnék változtatni a színén, mert nagyon meguntam. Tudnátok nekem ajánlani olyan festéket, (lehet színező is)? Többi lent.

Figyelt kérdés

...ami nem teszi tönkre, nem szárítja ki, nem változtatja meg a hajam szerkezetét, még rosszabbbra?


Köszönöm előre is!


2014. okt. 17. 14:18
 1/6 A kérdező kommentje:
jaj,azt elfelejtettem írni,hogy vörösre szeretném festeni.Kb. gránátalma színűre,ha esetleg konkrét festéket tudnátok ajánlani,azt nagyon megköszönném! :)
2014. okt. 17. 14:31
 2/6 anonim válasza:
Szia:) nekem az a velmenyem hogy ha amugy is vekonyszalu,rossz minosegu a hajad ,akkor nem lenne jo otlet azonnal festetni mert akkor meg jobban rongalodna.De ha mindenkepp festeni akarod,szeriintem probald ki a henna hajszinezot..igen tudom hajszinezo de igazabol harom honapig minimum birja ,de ha annyit nem is 12-13 mosast biztos es nem rongalodna a hajad tovabb,hisz termeszetes kivonatu es szinte minden gyogynovenyesben,hajkellekesnel lehet kapni:) sok sikert:)
2014. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia! :)


Köszi,hogy írtál.Igen,a hennára már én is gondoltam,de az nem szárítaná ki nagyon?Mert már így is,amikor valamilyen gyógynövényes dolgok teszek rá,mondjuk hajszeszt,és végig folyik a hajamon,mert nem tudom megoldani,hogy csak a fejbőrömre jusson,akkor az nagyon ki szokta szárítani...:/ Hallottam valami olyasmit a hennáról,hogy szárít,vagy Te próbáltad már?

Egyébként igen,én is sokszor próbáltam elhesegetni a gondoltatot,hogy nem kellene befestenem,mert jobban tönkre megy,de egyszerűen annyira unom már a snassz színét..:S Azt nem írtam amúgy,hogy csak egyszer szeretném befesteni,mert mire az lekopik,meg minden,nekem bőven elég annyi ideig a változatosság úgymond,aztán megint jó lenne nekem az eredeti szinem ,mert egyébént azt írtam,hogy snassz,de én mégis szeretem ,csak inkább ráuntam,úgyfogalmaznék.Szerinted mondjuk a castin creme gloss mennyire tenné tönkre,egyszeri befestéssel?

köszi előre is! :)

2014. okt. 17. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Hajszínező sampon szerintem elég jó a célra, nem árt a hajnak és lehet hogy kikopik hamar, de használhatod akármikor, hiszen olyan mint egy sampon, gyorsan, könnyen festhető vele a hajad. És olcsó is.

Venita:

[link]

Joanna:

[link]

2014. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az elso vagyok:) en szemely szerint nem probaltam a hennat,de a noverem igen,neki nem szaritotta a hajat,de minosegibb samponnal mosta abban az idoben es hasznalt ilyen kis spray-ket apolasnak a hajara hogy nehogy karosodjon.Es en azert ajanlanam a hennat,mert akkor latod hogy allna a szin es megsem teljesen festetted be( mertugye hogy visszakapd festesrol a hajszined honapokra van szukseg mig leno) a hennanal pedig hajmksasrol hajmosasra kifakul es igy vissza is kapod az eredeti szined anelkul hogy gorcsolnel mikor no le a tove.,hogy visszakapd.:)
2014. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi,az újabb válaszokat!

Hú,ezek a samponok NAGYON jók! :) Utána járok ,remélem,nem lesz nehéz beszerezni... Még egyszer,nagyon köszi,még a szín is stimmel,mmint ,találtam közte olyat,amilyenre szeretném.

2014. okt. 17. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!