Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek így a hajammal?

Mit kezdjek így a hajammal?

Figyelt kérdés

Viszonylag sok hajam van, és 1-2 éve már, hogy fokozatosra lett vágva, kb mellig érő. Sokszor vasalom, mert egyébként szétáll, valamint nagyon nagyon enyhén hullámos is mellé, tehát nem túl szerencsés. Viszont ha kivasalom is, olyan semmilyen a tartása, szét is áll ha frissen mosott, és a suli végére már kócos is vagyok. Olyan hajat szeretnék, mint a képen a lánynak: nem áll szét, lelapul. Mit tehetnék?


[link]



2014. okt. 18. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen, de nem valami hálás típus ez se.

Az enyém alapból ilyen, mert nagyon vékony szálú, de szárítás után nekem is száll. Ezen a L´oreal egyenesítő hővédő krémje és a Pantene hajolaja segített.

2014. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem ilyen hajam van, hosszú lapulós és egyenes, de utálom.
2014. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az. ún. tartós hajegyenesítés talán segítene, de ez elég drága, és kb. 3 havonta ismételni kell, hiszen a haj folyamatosan nő. Ráadásul ez sem jön be mindenkinek.

Próbálj meg a hajad adottságaihoz jobban illő frizurát választani, mert a túlzott vasalástól nagyon ronda tud lenni a haj, és azon csak a vágatás segít.

2014. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt, szét van töredezve a vége, azért áll szét, gyorsan vágasd le mielőtt tovább törik
2014. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ilyen hajam van, egyeneset szerettem volna de már úgy vagyok vele mindegy milyen csak jó legyen. Sok mindent próbálj ki és egyszer majd megtalálod ami jól áll. Nem feltéten kell tucatgyártmánynak lennie (szögegyenes)... Pl: hajfánk, hajgöndörítő, tartós kiegyensítés, beszárítod és úgy vasalod ki, fodrásszal kiritkítás... :)
2014. okt. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. okt. 19. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!