Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Amikor leborotválom odalent,...

Amikor leborotválom odalent, másnap piros pöttyös, később pedig (ahogy nő a szőr) pattanásos lesz. Mit csináljak hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés

Gyantázás kizárva,az epilátort pedig nem bírom :s

Viszont elég zavaró,hogy ennyire kipattog a bőröm a borotválást követő napon.

Ez ugye szexuális téren is elég taszító tud lenni,szóval mit vegyek?


2014. okt. 20. 00:49
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
24%

11. válaszoló vagyok és még mindig nem világos több embernek. Ez nem a borotván múlik vagy hogy milyen vegyszert kensz a puncidra (ami egyébként veszélyes), hanem ez egy mechanikus folyamat. Ha levágod a szőrt bőrszinbe, akkor esélyes, hogy bele fog akadni a bőr és újra át kell szúrnia a szőrnek a felszínt, ami vagy sikerül, vagy nem. De tutira lesznek olyan szálak, amelyeknek nem sikerül. A férfiak szeretik a rövid szőrű puncit. Azt nem szeretik egyedül ha nem vagy tiszta. Mosakodni kell vízzel és rövidre vágni hajnyíróval.

Minden mást (ami nem víz) veszélyes a puncid környékére kenni. A lézert meg felejtsétek el. A lézer sok mindenre jó, de nem a szőröket kiégetni. Kicsit nézz utána, hogy milyen károd származhat a lézeres kezelésből. A szőrszál elnyeli a hőt a bőr mély rétegeibe ahol kiégeti a gyököt. Óriási és visszafordíthatatlan károkat okozva vele.

Legyél tiszta és nyírd le rövidre hajnyíróval.

Hogyha a párodnak ez nem tetszik, akkor végtelenül ostoba és nem férfi, hanem egy kis kuki, aki nem méltó a puncidhoz. Ez az igazság. Nekem elhiheted.

2014. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Egyébként meg ha kb. 1,5 centinél rövidebbre vágod, akkor szúrni fog állandóan. Tehát eleve annál hosszabbra kell vágni, hogy kényelmes legyen és esztétikus.
2014. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Én szeretem a szőr nélküli puncit is, de tudom, hogy mennyire kényelmetlen megoldani, ezért is szoktam javasolni egy csajnak, hogy nyírja rövidre. Vagy lenyírom én neki. Elég bizalmas dolog :P Úgyhogy ez egy jó tevékenység :D
2014. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!